Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає Олександра Задорожного із захистом кандидатської дисертації

Колектив ЗНУ вітає Олександра Задорожного із захистом кандидатської дисертації

14.09.2020 09:03 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University відділ аспірантури і докторантури кафедра цивільного права захист кандидатської дисертації привітання

Колектив Запорізького національного університету вітає випускника аспірантури кафедри цивільного права ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександра Вікторовича Задорожного з успішним захистом дисертації на тему: «Цивільно-правове регулювання відносин приватизації державного майна» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.03 – «цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право».

Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Запорізького національного університету Максим Олегович Ткалич.

Захист відбувся 04 вересня 2020 року на засідання спеціалізованої вченої ради К 20.051.14 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Бажаємо нових успіхів і досягнень у професійній діяльності!