Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики розпочинає трирічний проєкт із «Deutsche Welle Академією»

Факультет журналістики розпочинає трирічний проєкт із «Deutsche Welle Академією»

Факультет журналістики розпочинає трирічний проєкт із «Deutsche Welle Академією»
14.09.2020 10:19 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики проєктна діяльність міжнародна діяльність Академія викладачів журналістики

Новою перемогою факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало успішне проходження відбору для участі в проєкті «Академія викладачів журналістики» JTA (Journalism Teachers Academy), який куруватиме ГО «Український інститут медіа та комунікації» (м. Київ) і всесвітньо відома журналістська організація «Deutsche Welle Akademie» (Німеччина) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).

Конкурсний відбір подолали п’ять університетів, що візьмуть участь у програмі навчання викладачів факультетів журналістики впродовж 2020-2022 років. Це – Запорізький національний університет, Донецький національний університет імені Василя Cтуса, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Як зазначають організатори, проєкт націлено на покращення якості української журналістської освіти. Його мета – допомогти викладачам факультетів журналістики підвищити їхню кваліфікацію та підняти рівень знань та практичних навичок майбутніх журналістів. У фокусі Академії буде навчання новим педагогічним методикам, онлайн-освіті, сучасному представленню навчальних матеріалів, новим підходам до оцінювання, досвіду західних університетів.

Нагадаємо, що уже два роки факультет журналістики ЗНУ є партнером у міжнародному консорціумі за програмою «Еразмус+» напрямку КА2 в проєкті «DESTIN», у рамках якого відбувається реформування навчальних планів освітніх програм бакалаврату та магістратури з журналістики. А цього року факультет виборов ще один грант програми «Еразмус+» напрямку Жана Моне на реалізацію проєкту з просування європейських студій «Європейські медійні стандарти і цінності незалежної журналістики в еру постправди» / EU-INDY (European Media Standards and Values for Independent Journalism in Post-Truth Era). Тож Академія викладачів журналістики стане логічним продовженням і доповненням до вже розпочатої роботи й міжнародної співпраці факультету журналістики ЗНУ.

 

 

 

Схожі новини