Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучились до зйомок комедійного серіалу про козаків «Абсолютно брехлива історія»

Представники ЗНУ долучились до зйомок комедійного серіалу про козаків «Абсолютно брехлива історія»

Представники  ЗНУ долучились до зйомок комедійного серіалу про козаків «Абсолютно брехлива історія»
14.09.2020 14:33 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології акторська майстерність кафедра акторської майстерності та дизайну серіал участь у зйомках

Незабаром, восени, на канали ICTV вийде серіал про козаків «Абсолютно брехлива історія», у зйомках якого взяли участь представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зокрема, це – вихованець і викладач факультету соціальної педагогіки та психології Дмитро Бабчук,  студент 2 курсу Сергій Пивоваров, випускники цього факультету Андрій Ісаєнко, Іван Острівний та інші. Йдеться про 12-серійний комедійний серіал «Абсолютно брехлива історія». Його знімають телеканал ICTV та IQ Production за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, що впродовж серпня зйомки проходили в Запоріжжі, на території історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на острові Хортиця. Для участі в роботі запрошували 300 мешканців міста у віці від 20 до 65 років. За умовами відбору, для зйомок потребувались чоловіки середнього та старшого віку. Таким чином режисери серіалу прагнули показати реальну картину козацтва. У роботі також взяли участь і актори ТЮГу та студії «Нового театру».

Зокрема, про свої враження від участі в зйомках розповів випускник ЗНУ за спеціальністю «Сценічне мистецтво» і викладач факультету СПП, керівник навчального театру вишу, ведучий, співак, пародист, артист оригінального жанру Дмитро Бабчук, який зіграв роль одного з козаків у масових сценах. «Я потрапив на знімальний майданчик цього серіалу завдяки запрошенню моїх знайомих акторів. Це був для мене перший досвід зйомок у серіалах, мені було дуже цікаво, як відбувається знімальний процес, і я був приємно вражений побаченим. Ці зйомки запам’ятались мені тим, що на знімальному майданчику було дуже багато відомих українських акторів, із якими мені випала можливість познайомитись ближче. Виявилось, що вони відкриті й прості в спілкуванні люди», – поділився своїми враженнями Дмитро.

«Думаю, що участь у зйомках – це унікальна можливість отримати досвід, із середини побачити роботу знімальної групи. Під час зйомок перевтілитись у роль мені допоміг мій попередній досвід, коли я грав роль козака в Запорізькій обласній філармонії ім. М. Глінки у спектаклі «Легенда про отамана». Також я брав участь у невеликих зйомках для спектаклю на Хортиці, тому я почував себе на майданчику більш впевнено й гармонійно. Участь у зйомках серіалу дала мені змогу відчути нові враження, бути тут і зараз, сприймати ці події по-новому. Дійсно, це для мене був новий неймовірний, захоплюючий досвід, в у мене з’явилось бажання й надалі брати участь у різноманітних зйомках, серіалах, фільмах», – розповів Дмитро.

Варто відзначити, що комедійний історичний серіал про козака Івана «Абсолютно брехлива історія» на великі екрани вийде вже восени 2020 року. Автори сценарію запевняють: серіал сподобається як чоловікам, так і жінкам. Буде і гумор, і кохання, і пригоди. Роль самого козака Івана грає Юрій Дяк. За задумом сценаристів, Іван украв коштовності в московського царя, аби викупити матір із турецького полону. Разом із купою коштовних речей козак поцупив і сережку, яка робила царя непереможним. Сережка потрапила на Запорізьку Січ до Кошового (Остап Ступка). Уже на Хортиці Іван знайомиться з козаком Назаром (Андрій Ісаєнко, випускник ЗНУ). А далі починаються пригоди. У стрічці знімається 20 акторів, ще близько трьохсот людей – масовка. Попри те, що сюжет серіалу абсолютно вигаданий, його творці намагались якомога правдивіше показати життя козаків у XVI-XVII ст. Крім того, спеціально для зйомок було створено понад 160 комплектів костюмів. Починаючи з лютого минулого року костюмери працювали з історичним консультантом, спеціально вишукували вбрання, ішов довгий процес створення, адже у кожного героя є кілька костюмів. Їх робили багатошаровими, аби красиво виглядали. Частину сцен відзняли в музеї національної архітектури в Пирогові, а частину – на о. Хортиці.

Тож незабаром у всіх прихильників історичних екшенів з елементами комедії і комедійних серіалів буде змога насолодитись грою талановитих акторів й атмосферою козацької епохи.

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини