Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ запрошує старшокласників завітати на День відкритих дверей

До уваги учнів 9-х класів та їхніх батьків. 11 жовтня 2020 року о 10:00 Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує вас на День відкритих дверей.

На вас чекає зустріч з адміністрацією коледжу, знайомство з викладачами і представниками студентського активу, екскурсія аудиторіями. А ще – тренінги, які допоможуть визначити ваші здібності та професійні прагнення. Чекаємо на вас за адресою: вул. Жуковського, 66-б, навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету.

Також звертаємо вашу увагу, що з 22 вересня розпочинаються восьмимісячні підготовчі курси для охочих вступити до ЕПФК. Форма проведення занять – денно-дистанційна.