Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для учнів Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ

Для учнів Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ

Для учнів Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ
14.09.2020 15:34 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет Зоологічний музей ЗНУ Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Днями учні хіміко-біологічного класу Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 у супроводі доцента кафедри загальної та прикладної екології та зоології біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталії Притули відвідали зоологічний музей ЗНУ. Тут екскурсанти ознайомилися з унікальною колекцією пташиних яєць, безхребетних тварин, комах,  павукоподібних, ракоподібних, хребетних тварин.

Учні 10 класу дізнатися багато нового про тваринний світ як нашої держави, так і інших країн та континентів. Екскурсію провів завідувач лабораторією Зоологічного музею Олександр Коротя, який розповів про особливості та походження тварин-експонатів музею, що викликали у учнів найбільший інтерес.

Екскурсанти залишилися дуже задоволені від перебування в музеї й запевнили, що отримали від екскурсії чимало нових знань та позитивних вражень. Учні висловили щиру вдячність Олександру Короті за цікаву екскурсію та цікаві відповіді на різноманітні запитання.

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини