Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час дня коледжу привітали його першокурсників

Під час дня коледжу привітали його першокурсників

Під час дня коледжу привітали його першокурсників
22.09.2020 11:36 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ День коледжу посвята до лав студентства

21 вересня у Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чудове свято – День коледжу! Цей день святкується в ЗГЕФК ЗНУ з 2007 р., коли навчальний заклад отримав статус коледжу.

Цього року День коледжу співпав зі ще одним святом - посвятою до лав студентства. До дружнього колективу студентів влилися хлопці та дівчата, які завершили навчання в 11-у класі, або в професійно-технічних училищах. В цей день вони змогли відчути себе справжніми студентами і відразу ІІ курсу Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ!

Молодь гостинно зустріли їхні класні керівники, а саме Оксана Приймак, Валентина Свиридович, Лариса Ратнікова, Наталія Щепіна. А привітав з початком нового навчального року юнаків і дівчат директор коледжу Віктор Черненко.

Віктор Вячеславович розповів новим студентам про коледж, його славетну історію й про перспективи, які він відкриває перед тими, хто обрав ЗГЕФК ЗНУ своєю alma mater. Попереду на студентів чекає яскраве студентське життя, зазначив Віктор Черненко, і не лише навчання та оволодіння перспективними спеціальностями, а й участь у спортивних секціях та змаганнях; творчі гуртки тощо. А на випускників коледжу очікують провідні підприємства міста. Перед молодими фахівцями відкриються і можливості підвищувати свій професійний рівень в закладах вищої освіти, і передусім,у Запорізькому національному університеті.

На честь знаменної події були влаштовані різноманітні конкурси і розваги для студентів І-ІІ-х курсів. Новачки взяли участь у конкурсі газет «Знайомтесь – це МИ!», де у цікавій формі розповіли іншим студентам та викладачам про себе. Дуже креативним виявився конкурс малюнків на асфальті. Студенти присвятили свої рисунки як рідному коледжу, так і підприємствам, на яких збираються працювати. Незабутнім був і веселий квест, організований студентською радою коледжу.

Нагородою переможцям, а ними стали: І місце – група 1БЦІс/БЦІг-20, ІІ – група 1ГЕ/ПМ-20, ІІІ – група 1ВП-20, були солодкі та дуже смачні торти від первинної профспілкової організації.

Колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету щиро вітає своїх нових студентів і бажає їм, щоб роки, проведенні у коледжі, залишили яскраві спогади на все життя, а отриманні знання зробили з них справжніх професіоналів.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини