Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ презентували креативний відеоролик від центру культури, присвячений урочистостям до Дня знань

25.09.2020 10:22 Все Головні новини Центр культури початок нового навчального року презентація відеоролику свята першого вересня зйомки квадрокптерами синьо-жовті файєри до Дня знань

Цього року заходи, присвячені початку навчального року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), запланували втілювати в життя впродовж усього вересня 2020 року, адже через відтермінування деяких етапів вступної кампанії, чимало студентів починали навчання в різні дати. Проте День знань Першого вересня ознаменувався особливо яскравим проєктом.

Йдеться про незвичайну та неймовірну презентацію нашого університету. Під час проведення цього перфоменсу святкові 80 файєрів синьо-жовтими барвами прикрасили свято біля кожного корпусу. Шістдесят  студентів університету в традиційних українських вишиванках розподілилися між різними корпусами вишу. Згодом вони тримали файєри на сходинках корпусів, вітаючи усіх присутніх зі святом. А ось на студентській площі між навчальними корпусами 1, 2, 6 та спорткомплексом на всіх присутніх чекав особливий сюрприз, адже синьо-жовті файєри палали саме з даху цих навчальних корпусів. Тепер – після проведення монтування та інших робіт – представники центру культури презентували сам відеоролик зафільмованих миттєвостей свята 8 квадрокоптерами. Кожен охочий має нагоду проглянути його за покликанням:

Варто відзначити особливо старанну роботу над проєктом таких відеооператорів:

• Віктор Посунько / Instagram @viktor_posunko

• Дмитро Радєв / Instagram @radev.dmitry

• Сергій Колода / Instagram @sergiykoloda

• Дмитро Станько / Instagram @mpr_video

• Дмитро Шестаков / Instagram @shestakovdmytro

Монтаж ролику – справа рук Антона Осадчука:

Instagram @tosha_osadchuk

Тож сам початок 2020-2021 навчального року запам’ятався багатьма сюрпризами, адже адміністрація ЗНУ та центр культури вишу підготували не тільки неймовірний перфоменс, а й чимало інших цікавих заходів. Скажімо, яскраві фотозони від студентських рад були справжніми «зірками»: з ними зробили 1000 фото. За словами директора центру культури Юлії Янько, також приурочили до початку навчального року і презентацію вітрини «Чотири пори року». Тут представлено сонячне, яскраве, спекотне літо, яке асоціюється із відпочинком та підготовкою до початку періоду навчання. Не менш яскрава осінь – репрезентує початок нового навчального року, знайомство або зустріч із друзями, безліч подій та відкриттів. А взимку – це сесія, яскраві новорічні свята, канікули, родинні посиденьки та зимові розваги. І, звичайно, весна – пора відновлення, розквіту, кохання, романтики, затишку та очікування спекотного літа. Усі ці чудові фотозони можна побачити й сфотографувати для соцмереж – на фасаді спорткомплексу ЗНУ.

Зверніть увагу, що 28 вересня 2020 року на честь офіційного початку 2020-2021 навчального року в університеті на студентській площі між навчальними корпусами №№2 та 6, а також на площі Інженерного навчально-наукового інституту (9 н.к) організують святкові урочистості з цієї приємної нагоди для усіх першокурсників, студентів, викладачів і співробітників. Початок – 9.00. Усі заходи відбуватимуться згідно з дотриманням маскового режиму, температурного скринінгу та соціальної дистанції.

Організатори Центр культури ЗНУ

Telegram - @cultureznu