Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ увійшов до топових позицій рейтингу закладів освіти за результатами ЗНО 2020 року

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ увійшов до топових позицій рейтингу закладів освіти за результатами ЗНО 2020 року

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ увійшов до топових позицій рейтингу закладів освіти за результатами ЗНО 2020 року
28.09.2020 13:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU ZaporizhzhiaNationalUniversity Економіко-правничий фаховий коледж рейтинг складання зовнішнього незалежного оцінювання

На популярному інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua» оприлюднили рейтинг закладів освіти України за підсумками ЗНО 2020 року, до якого увійшов Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Заклади освіти ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи чи закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

Відокремлений структурний підрозділ «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» вкотре підтвердив свій високий статус і значний освітній потенціал. Серед закладів фахової передвищої освіти коледж займає одну з найвищих рейтингових позицій. Специфіка складання ЗНО студентами 2 курсу полягає в значній кількості контингенту тих, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти. У 2020 році 233 здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ успішно склали ЗНО (порівняно з кількістю випускників шкіл від 10 до 60 осіб).

Високі рейтингові позиції коледжу – це результат якісної, плідної та системної робота педагогічних працівників, які здійснюють підготовку студентів до ЗНО.

Уже другий рік поспіль 100% успішність демонструють студенти з предмету «Історія України», який опановували під керівництвом викладачів Анжеліки Мільчевої, Вікторії Буличової та Максима Носика.

Щороку стабільно високі показники якості підтверджують студенти на ЗНО з української мови та літератури. Викладачі Світлана Доброскок, Олександра Данілкіна, Анастасія Стеценко, Вікторія Орманжи впроваджують інтерактивні та гейміфіковані методи підготовки до ЗНО, що дозволяє збільшити якість освітнього процесу.

Вперше в 2020 році студенти коледжу складали ЗНО з англійської мови. Завдяки системній роботі викладачів Поліни Васільєвої, Яни Калашник, Єлизавети Яроцької, студенти успішно виконали різноманітні завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови.

Нагадаємо, що в 2020/2021 навчальному році студенти 2 курсу складатимуть 4 предмети державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Педагогічний колектив коледжу вже затвердив стратегію успішної підготовки до ЗНО та втілює в освітній процес нові технології навчання.

Ознайомитись із рейтингом закладів освіти міста Запоріжжя можна за посиланням https://osvita.ua/school/rating/76195/

 

Олександра Данілкіна,

заступник директора коледжу з НВР

 

 

 

Схожі новини