Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ для оформлення соціальної стипендії мають нагоду звернутися до відділу виховної роботи

30.09.2020 16:10 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи соціальна стипендія

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває активна робота з оформлення документів студентів, які мають право на отримання соціальної стипендії. Самі представники студентства повинні потурбуватись, аби вчасно зібрати необхідні пакети документів для подання. Задля внесення даних про осіб пільгових категорій із числа студентів ЗНУ до бази Міністерства соціальної політики України та для подальшого нарахування соціальних стипендій студентам необхідно терміново підготувати необхідні документи та подати їх до відділу виховної роботи: навчальний корпус № 4, кабінет 211:

До пакету документів необхідно включити:

- заяву на ім’я ректора щодо надання соціальної стипендії,

- чотири комплекти копій документів, відповідно до Дорожньої карти щодо виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) денної форми здобуття освіти закладів вищої освіти (завірені у відділі кадрів – аудиторія № 58 навчальний корпус №1, тел.: (061)228-76-48 ), які подаються особисто студентами пільгових категорій, що вступили до ЗНУ у 2020 році на держбюджетну форму навчання або були переведені на держбюджетну форму навчання у серпні-вересні 2020 року:

Завірити треба копії документів (при наявності оригіналу), які підтверджують статус наступних категорій:

1) із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

2) із числа дітей-інвалідів та осіб з інвалідністю І-ІІІ групи;

3) із числа осіб, які визнані учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та їхні діти;

4) із числа дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО;

5) із числа дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

6) із числа осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи;

7) із числа шахтарів, які мають стаж підземної роботи не менш як 3 роки;

8) із числа осіб, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи, відповідно до статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;

9) із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

10) які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

11) із числа осіб, яким призначено соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України від 24 жовтня 200 р. № 218-IV.

Оригінал заяви й завірені копії передаються до відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності. Крім того, завірені копії залишаються на факультеті і у відділі виховної роботи.

Варто звернути увагу: соціальні стипендії призначаються з дня подання заяви. Тому студенти, охочі отримувати соціальну стипендію, мають якомога швидше потурбуватися, аби зібрати й подати необхідні пакети документів!

Звертаємо також увагу: соціальна стипендія в розмірі та порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, в обов’язковому порядку виплачується студентам, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання, включені до рейтингу, які не отримують академічних стипендій, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів університету, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків), не перебувають в академічній відпустці та належать до однієї з соціальних категорій. Із детальною інформацією можна ознайомитись за покликанням:

Із повним переліком документів та порядком виплати соціальних стипендій студентам ЗВО можна ознайомитись за допомогою оновленої дорожньої карти на сторінці юридичного відділу ЗНУ: