Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковиці ЗНУ взяли участь у Першому жіночому форумі в Запоріжжі

Науковиці ЗНУ взяли участь у Першому жіночому форумі в Запоріжжі

01.10.2020 11:11 Все Головні новини Факультети Біологічний Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет факультет журналістики засідання круглого столу Перший жіночий форум

Нещодавно у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся перший у Запоріжжі Жіночий форум. До участі у заході долучилися представниці бізнесу, маркетингу, менеджменту, психології, журналістики, дизайну та ін. Зокрема, серед його учасниць були представниці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – викладачки факультетів біологічного та журналістики.

Організаторами заходу стали співробітники департаменту культури і туризму Запорізької міської ради. Як зазначила начальниця управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова, охочих взяти участь у Форумі було чимало, втім, відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, кількість учасників обмежили до 200 осіб. Однак всі охочі змогли слідкувати за перебігом заходу на його офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/watch/live/?v=463559687936935&ref=watch_permalink

Тим важливіше, що на форум запросили відому науковицю, декана біологічного факультету, професора Людмилу Омельянчик. Вона разом із викладачками біологічного факультету стала учасницею багатьох важливих заходів форуму. Представниці біологічного факультету активно долучилися до обговорення багатьох важливих соціальних питань.

Крім того, завідувачка кафедри журналістики факультету журналістики, доктор наук Людмила Чернявська виступила під час засідання круглого столу «Регіональне лідерство: проблеми, досвід, шляхи розвитку», яке проходило в рамках діяльності форуму.

Серед основних тез її промови пролунало: «жінка й досі залишається об'єктом для гендерних стереотипів» та «якщо жінка не піддається дискримінації з боку суспільства, то вона цього просто не помічає». Крім того, Людмила Віталіївна сформулювала кілька порад для учасниць форуму: «перше правило жінки – займайся тим, чим хочеш; друге правило – став перед собою завдання, які зможеш виконати, третє правило – ти маєш бути стресостійкою та вміти казати "ні"». Крім того, вона наголосила, що потрібно «постійно вчитися, не цуратися нових знань, постійно прагнути нового, адже це – шлях до успіху».

Усі учасниці форуму від ЗНУ зазначили, що участь у таких заходах є дуже корисною, вона надихає і водночас надає багато потрібної інформації. Тож вони сподіваються, що такі форуми для Запоріжжя стануть щорічними й що наступного року вони зможуть бути присутніми на ньому.