Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники-економісти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ взяли участь у виїзному тренінгу від стейкхолдерів

Першокурсники-економісти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ взяли участь у виїзному тренінгу від стейкхолдерів

Першокурсники-економісти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ взяли участь у виїзному тренінгу від стейкхолдерів
02.10.2020 15:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра інформаційної економіки підприємництва та фінансів Центр управління інформаційними технологіями Запорізької міської ради освітній процес виїзне занят

Як правило, освітній процес для першокурсників розпочинається досить традиційно зі звичайних лекцій, лабораторних і практичних занять. Студент поступово починає вивчати ази нової дисципліни, не маючи змоги відразу усвідомити мету вивчення предмету. Зовсім інший підхід до навчання втілено на кафедрі інформаційної економіки, підприємництва та фінансів інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зокрема, при вивченні дисципліни «Вступ за фахом навчальний процес» було розпочато з демонстрації першокурсникам тих результатів, яких вони досягнуть наприкінці першого семестру.

Взагалі, питання, як найбільш ефективно розпочати навчання новачків, дуже хвилює співробітників кафедри. Тож головним принципом, який реалізується її викладачами, стало гасло: «Краще один раз побачити на власні очі, ніж сто разів почути від інших!».

Щоб продемонструвати наочно перспективи застосування майбутніх компетентностей за обраною спеціальністю, а також якими навичками вони оволодіватимуть під час навчання в університеті, 29 вересня для студентів-першокурсників кафедри проведено виїзне академічне заняття. Воно було організовано спільними зусиллями провідних фахівців Центру управління інформаційними технологіями Запорізької міської ради, партнером-стейкхолдером кафедри, зокрема Оленою Боровською та заступником завідувача кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеславом Глущевським.

Студентів ознайомили із сучасною ІТ-інфраструктурою підприємства, а також електронними сервісами «Smart City Запоріжжя», зокрема такими, як «Міський контакт-центр 15-80», «Муніципальний транспорт», «Безпечне місто», «Громадський бюджет» тощо.

Це тільки початок серії занять менторів-практиків з першокурсниками в рамках дисципліни «Вступ за фахом»! Відтепер такі заняття відбуватимуться постійно. Олена Андріївна проводитиме разом із В’ячеславом Валентиновичем практичні та деякі лекційні заняття. Студенти навчатимуться як в аудиторіях інженерного навчально-наукового інституту, так і на підприємстві Запорізького Центру управління інформаційними технологіями. Така увага до студентів кафедри не випадкова. Вісім років тому Олена Андріївна успішно завершила навчання на кафедрі економічної кібернетики, яка зараз є складовою частиною кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів інженерного навчально-наукового інституту. Вдячна своїм викладачам за професійне становлення, Олена Боровська вирішила допомогти сьогоднішнім першокурсникам стати справжніми професіоналами.

Студенти та колектив кафедри щиро дякують стейкхолдерові, голові громадської організації Smart City Запоріжжя Олені Андріївні Боровській та колективу однодумців із Запорізького Центру управління інформаційними технологіями за дуже цікавий, пізнавальний й практично корисний для особистісного професійного росту тренінг. Така плідна співпраця науковців і студентів ЗНУ з професіоналами-практиками Центру є запорукою підвищення якості університетської підготовки професійних кадрів для економіки Запорізького регіону та України.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини