Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на жовтневі вебінари з використання ресурсів Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на жовтневі вебінари з використання ресурсів Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на жовтневі вебінари з використання ресурсів Web of Science
09.10.2020 10:49 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінари наукова діяльність наукометрична база даних Web of Science

Компанія Clarivate Analytics запрошує представників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на серію вебінарів про ресурси Web of Science, які допоможуть успішній наукової діяльності. Чотири дні, чотири теми, 11 вебінарів українською, протягом дня вони повторюються, на прохання учасників додано серію о 07:15. Обирайте зручний час. Реєстрацію відкрито, після переходу за обраним покликанням необхідно заповнити форму, що знаходиться під словом Register.

Вебінар проходитиме на платформі WEBEX. Технічні обмеження стандартні: операційна система має бути вище ХР та встановлено останню версію браузера. Протягом тижня після закінченнюясерії, тим, хто прослухав не менше ніж 90 % часу обраного вебінару, на вказану при реєстрацію електронну пошту буде надіслано сертифікат учасника. Вебінари проводить Ірина Тихонкова, к.б.н., спеціаліст з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate.

Програма вебінарів:

12 жовтня

Тема: Вступ до наукометрії

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI. Вплив відкритого доступу на розвиток науки. Коректне й некоректне застосування, причини та наслідки. Застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни. Об'єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання

Реєстрація:

07:15-08:15 https://bit.ly/3j2P3ew

16:15-17:15 https://bit.ly/3i82Peq

13 жовтня

Тема: Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок

Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних із EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання.

Реєстрація:

07:15-98:15 https://bit.ly/340LI9f

11:15-12:15 https://bit.ly/3j1Iclr

16:15-17:15 https://bit.ly/2FTpWMX

15 жовтня

Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки

Тези: Інформація про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз

літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Детальний аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Також буде розглянуто процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проекту.

Реєстрація:

07:15-08:15 https://bit.ly/3411D7D

11:15-12:15 https://bit.ly/3kQnZiT

16:15-17:15 https://bit.ly/332566G

16 жовтня

Тема: Профілі автора: створення, корегування, можливості

Тези: Презентація здобутків науковця. Чому і які складнощі можуть виникнути при пошуку робіт певного автора? Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection. Які показники окрім індексу Гірша доступні. Як можна вплинути на цитованість роботи? Розповсюдження публікацій, чи може автор розмістити роботи у відкритому доступні. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

07:15-08:15 https://bit.ly/3jkbBHT

12:15-13:15 https://bit.ly/2Hwr4X3

16:15-17:15 https://bit.ly/2Gaa08E

Із питань використання наукометричних баз та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини