Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті для першокурсників влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ та наукової бібліотеки

На біологічному факультеті для першокурсників влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ та наукової бібліотеки

На біологічному факультеті для першокурсників влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ та наукової бібліотеки
09.10.2020 14:41 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет адаптація першокурсників екскурсія зоологічний музей наукова бібліотека

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) чимало уваги приділяють адаптації першокурсників до навчання у закладі вищої освіти. Перші тижні перебування в університеті варто не лише присвятити входженню в робочий процес, знайомству з викладачами й одногрупниками, але й кращому розумінню можливостей для позааудиторинх занять, які відкриваються перед ними під час навчання в Запорізькому національному університеті.

У цьому студентам допомагають викладачі факультету й співробітники університету. Зокрема, днями для студентів 1 курсу біологічного факультету провели ознайомлювальну екскурсію. Куратори груп Олена Клімова (1 курс, освітня програма «середня освіта») й Ірина Приступа (1 курс, освітня програма «генетика») влаштували для своїх вихованців екскурсію до зоологічного музею та до наукової бібліотеки. В організації та проведенні заходу взяли участь завідувач кафедрою садово-паркового господарства та генетики рослин, професор Віктор Лях і заступники декана: доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько й асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Вікторія Яранцева.

Під час екскурсії до Зоологічного музею завідувач лабораторією музею Олександр Коротя розповів студентам про історію розвитку та становлення цього підрозділу університету, про його сучасність і плани щодо розвитку на майбутнє. Крім того, екскурсантів ознайомили з експозицією музею, до якої входять близько 80 опудал ссавців, понад 300 птахів, близько 90 риб, понад 70 рептилій та амфібій, колекція пташиних гнізд та яєць – 200 кладок від 165 видів птахів, і колекція комах та павукоподібних, що налічує майже 7000 екземплярів.

Також першокурсники завітали до наукової бібліотеки ЗНУ. Тут для них влаштували ознайомчу екскурсію, розповіли про унікальний бібліотечний фонд, який нараховую близько 1 000 000 примірників книжок і часописів, про абонементи й читальні зали. А також – провели майстер-клас щодо того, як користуватися електронним каталогом, які можливості відкриваються перед відвідувачами бібліотеки, як користуватися її фондами під час підготовки до семінарів, лабораторних занять тощо.

Учасники заходу подякували організаторам за корисну й пізнавальну екскурсію та запевнили, що отримана інформація сприятиме їхньому успішному навчанню в майбутньому.

 

Схожі новини