Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Масштабна модернізація приміщень відбувається у навчальному корпусі №3

Масштабна модернізація приміщень відбувається у навчальному корпусі №3

Масштабна модернізація приміщень відбувається  у навчальному корпусі №3

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають ремонтно-відновлювальні роботи та модернізації матеріально-технічної бази університету. Їх здійснюють співробітники адміністративно-господарської частини під керівництвом ректора Миколи Фролова й проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра. Останнім часом основні зусилля будівельників університетської рембудгрупи зосереджені на ремонті приміщень навчального корпусу № 3 (біологічного). ⠀

Ми вже писали про початок робіт із модернізації приміщень 1 поверху цієї історичної для нашого міста будівлі. Зокрема, йдеться про масштабну заміну вікон й аудиторних дверей у коридорі та на поверсі, а також – в аудиторіях, де відбулися або зараз тривають комплексні ремонти. Уже завершилося переобладнання кількох навчальних лабораторій (ауд. №№ 202, 206, 207, 208). Тут були встановлені нові меблі та обладнання, наразі вони цілком відповідають вимогам щодо забезпечення навчального процесу.

Невдовзі представники біологічного факультету отримають у своє розпорядження ще й новий комп‘ютерний клас, який буде обладнаний після завершення робіт із ремонту та реконструкції приміщення колишнього буфету (№ 211). Також будуть оновлені лекційні авдиторії №№ 210 і 212. Тривають комплексні ремонтні роботи й у лабораторіях, що розташовані в лівому крилі корпусу. Наразі відбувається масштабна реконструкція кабінету кафедри і приміщень №№ 218, 219, 200, розташованих у вестибюлі одразу біля входу у корпус. Отже, вже незабаром й студентська рада біологічного факультету отримає оновлений кабінет.

В аудиторіях та інших приміщеннях, де зараз працюють будівельники, встановлено нові вікна, відбуваються капітальні ремонти й заміна покриття підлоги, вкладання лінолеуму, ремонтують стіни та стелі, встановлюють нові меблі і техніку тощо. Окрім цього, згідно з вимогами й нормами протипожежної безпеки, у будівлі встановили двоє дверей автоматичного виходу – із так званою системою «антипаніка». Усі ці масштабні роботи здійснюються, аби забезпечити для всієї академічної спільноти комфортне та безпечне перебування й навчання в аудиторіях Запорізького національного університету.

Олена Хлистун