Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У коледжі бізнесу та харчових технологій тривають заходи з отримання студентами практичних навичок

19.10.2020 10:04 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій освітній процес практика екскурсія

Будь-які знання є ефективними лише тоді, коли їх можна застосувати на практиці. Саме тому у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводяться екскурсії до підприємств торгівлі, де студенти мають змогу не лише дізнатися про сучасні технології ведення бізнесу, а й отримати практичні навички в реальних умовах.

Відтак, за практичним досвідом до гіпермаркету «Епіцентр К» вирушили студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Практичне заняття у формі екскурсії проводила викладач Світлана Гроха. Тема заняття «Ознайомлення з розміщенням і викладкою товарів у торговельних залах магазинів із різними методами продажу товарів».

Для поглиблення та розуміння практичної сторони дисципліни «Організація і технологія торговельних процесів» студенти визначили, проаналізували та оцінили: зовнішнє оформлення магазину: назву, вивіску, вхід, парковку, оформлення вітрин; внутрішнє оформлення магазину: основні зони торгової зали, її дизайн, декоративні елементи, зони покупців, кольорову гамма інтер'єру, світлове оформлення; зонування магазину: маршрути покупців («тропи», «острови»), гарячі та холодні зони; види викладки (вертикальна, горизонтальна, дисплейна, палетна «навалом», багатотоварна), доречність різних видів викладки залежно від спеціалізації та концепції магазину; POS-матеріали в магазині: види рекламно-презентаційних матеріалів та особливості їх розміщення, а також використання електронних засобів реклами в місцях продажів, загальну атмосферу та творчість і нестандартні підходи. Ці питання в теорії вже добре відомі студентам коледжу, однак на практиці завжди цікаво та корисно отримувати нові знання, уміння та навички.

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ