Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ для школярів провели незалежне оцінювання знань Test & Tips у режимі онлайн

20.10.2020 10:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність незалежне оцінювання знань Test & Tips онлайн-навчання

На факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), попри карантинні обмеження, триває плідне навчання. Викладачі факультету докладають багато зусиль, щоб не тільки студенти отримали міцні теоретичні знання та практичні навички, але й майбутні абітурієнти мали змогу підготуватись до майбутнього ЗНО з іноземної мови та перевірити свої знання. Факультет іноземної філології ЗНУ вже не перший рік втілює в життя важливий та корисний проєкт. Його представники запрошують учнів 11 класів взяти участь у безкоштовному тестуванні «Незалежне оцінювання знань з іноземної мови Test&Tips». Цього року 18 жовтня, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, тестування проходило в режимі онлайн на платформі Moodle.

Для участі в ньому необхідно було зареєструватися з 1 по 15 жовтня. Кожному учаснику, який зареєструвався на сайті ЗНУ, були надіслані детальні інструкції на електронну адресу. Перед початком тестування для всіх них провели онлайн-конференцію на платформі ZOOM, під час якої пояснили організаційні моменти та проінструктували щодо проходження тесту.

Цього року до організації заходу долучились представники факультету іноземної філології: декан факультету Галина Морошкіна, заступник декана факультету  з профорієнтаційної роботи Оксана Шевчук, доцент кафедри німецької філології та перекладу Поліна Яценко, доцент кафедри романської філології та перекладу Євгенія Стуліна. А також – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, завідувач навчальною лабораторією інформаційного забезпечення освітнього процесу навчального відділу Наталія Кириченко, провідний інженер Олексій Василенко й інженер Центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету  Тетяна Савченко.

Усього у тестуванні з англійської, французької та німецької мови взяли участь більше 100 учасників. Під час тестування учасникам необхідно було протягом 1 години 20 хвилин виконати такі типи завдань: аудіювання, читання та розуміння тексту, лексико-граматичні тести й письмо. За словами організаторів, завдання були максимально наближені до реального ЗНО з іноземної мови. Основна мета такого тестування – надати змогу його учасникам перевірити їхні навички та знання з усіх видів мовної діяльності, які передбачаються завданнями ЗНО. На факультеті зазначають, що, завдяки тестуванню, учасники матимуть змогу спрогнозувати свій результат тесту ЗНО з іноземної мови-2021 та визначити теми, які потребують більш детального вивчення.

Результати тестування будуть опубліковані на сайті за відповідним шифром та надіслані на електронну пошту кожному учаснику до 31 жовтня.