Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики завітав журналіст і відеоблогер Леонід Сосницький

На факультет журналістики завітав журналіст і відеоблогер Леонід Сосницький

На факультет журналістики завітав журналіст і відеоблогер  Леонід Сосницький
26.10.2020 09:07 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес зустріч

Двадцять другого жовтня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч з українським журналістом, відеоблогером Леонідом Сосницьким. На заході буди присутні студенти 4 курсу – деякі з них мали змогу поспілкуватися зі спікером наживо, інші долучилися онлайн. Ініціювала зустріч доцентка та викладачка дисципліни «Інтернет-журналістика» Мирослава Чабаненко.

Журналіст, також відомий під псевдонімом Леонід Романовичов, розповів слухачам про службу в армії та початок роботи журналістом, свою професійну діяльність в газеті «Запорозька Січ», а також проаналізував сучасні тенденції розвитку засобів масової інформації.

«Поки ви навчаєтеся в університеті – треба опанувати інструментарій, хоча б навчитися працювати в деяких професійних програмах. Для мене головними критеріями є гарна картинка, якісний монтаж та цікавий контент. Мій проєкт на YouTube – аматорський, непрофесійний. Але я намагаюся робити добротні відео – політичні огляди з серією картинок. Знімаю вдома – методом спроб та помилок», – поділився власним досвідом пан Сосницький. Також спікер порадив вчитися створювати тексти різних жанрів і форматів поступово. «Для початку треба навчитися писати маленькі тексти. Коли ви зможете робити це легко та швидко – ви станете фахівцем/фахівчинею, а потім – експертом/кою в певній галузі. Тоді ви вже зможете пояснювати публіці складні речі, тому що вже спеціалізуватиметеся на цьому», –зазначив він.

«Ставайте спеціалістом/кою ще в якийсь галузі, тоді інтернет-журналістика почне вас годувати. Здобувайте нові професії, отримуйте нові знання – це ніколи не буває зайвим», – підбив підсумки розмови Леонід Сосницький.

 

 

 

 

Схожі новини