Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики тісно співпрацюють із відомими фахівцями галузі

На факультеті журналістики тісно співпрацюють із відомими фахівцями галузі

26.10.2020 10:52 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики лекція освітній процес

Так, тридцятого жовтня о 10:00 журналіст Павло Казарін прочитає лекцію «Правила професії» для студентів факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

За якими законами працюють різні журналістські жанри? Як влаштований український медіаринок і як обирати роботодавця? Як бути універсальним бійцем і бути готовим до роботи на телебаченні, радіо і з текстами? Про це говоритиме Павло Казарін – журналіст, колумніст, теле- і радіоведучий, лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Співпрацює з виданнями НВ, «Українська правда», Крим.Реалії, Liga.net, каналами ICTV, «24 канал» та Суспільне, а також з Радіо НВ.

Зареєструватися на конференцію можна за цим покликанням.

Для довідки.

Премія імені Георгія Ґонґадзе заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням «Українська правда». Мета Премії – підтримати незалежних журналістів, які не бояться викликів та здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію.

Премія вручається щороку 21 травня, у день народження Георгія Ґонґадзе. Лауреатом 2019 року став Вахтанг Кіпіані, 2020 р. – Павло Казарін.

Детальніше про премію можна дізнатись на сайті Українського ПЕН за покликанням

Стежити за проєктами та анонсами премії можна на Facebook-сторінці.