Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався вокальний онлайн-батл від Центру культури ЗНУ

У ЗНУ розпочався вокальний онлайн-батл від Центру культури ЗНУ

02.11.2020 16:39 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури вокальний онлайн-батл

Співробітники центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочали онлайн-батл від вокалістів студії «Кантилена». Батл складається з декількох етапів. У першому, згідно з його правилами, з кожної пари учасників обираються по одному переможцю, які утворюють нові пари для другого етапу батлу, і так – доки не залишиться 2 фіналіста, серед яких оберуть одного переможця.

Переможця обирають фоловери сторінок Центру культури у соціальних мережах: у коментарях треба залишити ім’я вокаліста, який, на ваш погляд, заслуговує на перемогу. За подіями батлу ви можете спостерігати на сторінках Центру культури у соціальних мережах:

Telegram: t.me/cultureznu

- Сайтhttp://culture.znu.edu.ua

- Instagram: www.instagram.com/culture.znu

- Facebook: www.facebook.com/culture.znu

- Group Facebook: www.facebook.com/groups/culture.znu

- YouTube: www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw

Тож підписуйтесь та допоможіть учасникам перемогти, їм потрібна ваша підтримка.