Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота Осінньої онлайн-школи економічного факультету тривала під гаслом: «Я в курсі: облік та оподаткування – це вигідно!»

П’ятий день Осінньої онлайн-школи для учнів, який пройшов на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під девізом «Я в курсі: облік та оподаткування – це вигідно!», слухачі провели разом із колективом кафедри обліку та оподаткування Запорізького національного університету.

Завідувачка кафедри, д.е.н., професорка Неля Проскуріна познайомила учасників із місією кафедри. Вона полягає в забезпеченні фундаментальними, професійними знаннями, сучасними навичками та необхідними компетенціями здобувачів вищої освіти на основі інноваційної та якісної підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі фінансової аналітики, бухгалтерського обліку, аналізу, контролю та оподаткування. Мета – ефективне практичне застосування їхніх знань на національному й міжнародному рівні для сталого розвитку економіки України.

Після знайомства із завідувачкою та науково-педагогічними працівниками кафедри обліку та оподаткування, слухачі в невимушеній атмосфері живого спілкування за допомогою платформи ZOOM прослухали лекції на теми «Бухгалтер – професія «білих комірців»: класика в сучасності», «Організація бухгалтерського обліку на підприємстві: правові засади» та «Фінансова звітність підприємства – інформаційне джерело для прийняття управлінських рішень», які супроводжувалися презентаційним матеріалом.

Зацікавленість серед майбутніх абітурієнтів викликала інформація про особливості вступу та переваги в навчанні на кафедрі обліку та оподаткування економічного факультету Запорізького національного університету з віковою історією.

Діти були захоплені зануренням у світ обліку, оподаткування та аудиту. Вони знайомились із кафедрою, слухали лекцію, ставили питання, дискутували, активно брали участь в обговоренні. У перервах між лекціями абітурієнти спробували себе в ролі бухгалтера та намагалися скласти баланс підприємства й інтерпретувати його.

Слухачі також відзначили, що зараз, коли у всьому світі впроваджені карантинні заходи й багато хто вимушено не працює, якраз бухгалтерська професійна діяльність по-новому активізувалась. До того ж, цю тезу підтвердили і наведені дані сайту Work.ua, де серед 10-ти найпопулярніших вакансій для роботи віддалено на першому місці – бухгалтер.