Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету соціології та управління, заступник директора з маркетингу онлайн-ритейлера «Rozetka» Андрій Горбенко

04.11.2020 15:00 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем факультету соціології та управління спеціальності «Політичний менеджмент і реклама», заступником директора з маркетингу онлайн-ритейлера «Rozetka» Андрієм Горбенком. До речі, саме Андрій свого часу долучився до дизайнерського творення нового образу Обласної академічної газети «Запорізький університет». Варіанти його макетів і зараз – у шапці видання та її колонтитулах.

- Розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

-Тому що в ЗНУ був історичний факультет: вступав саме туди. Але на підготовчих курсах до аудиторії завітала Тетяна Федорівна Бірюкова і презентувала нам новий факультет. Спочатку поступав на соціологію, але, зрештою, обрав політологію і вступив на цю спеціальність.

- Які спогади зі студентських років є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими у дорослому житті й у роботі?

- Найцінніші спогади – бібліотека та дискусії під час пар. На диво, знадобилось усе, що отримав в університеті. Це – і теоретичні знання, й організаційні навички, які отримав під час роботи в студентському самоуправлінні.

- Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте сьогодні, чи спілкуєтесь із ними зараз, після завершення навчання?

- Спілкуся періодично із Максимом Анатолійовичем Лепським. Згадую Тетяну Євгеніївну Ніколаєву, Віталія Григоровича Космину, Володимира Івановича Манжуру та багато інших викладачів, всіх не перерахувати. Вони всі дали щось корисне.

- Чи зустрічалися з колишніми одногрупниками, чи цікаво було дізнатися, чим саме вони займаються на сьогодні?

- Із деякими спілкуюсь постійно, про деяких не знаю нічого взагалі.

- Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студентом?

- Так, потрібно вчити англійську й читати іноземну літературу. Західна соціологія та політологія розвиваються швидше.

- Чим Ви сьогодні займаєтесь, у якій галузі працюєте, як саме обрали цю професію?

- Працюю заступником директора з маркетингу онлайн-ритейлера «Rozetka».

- Що Вас надихає у роботі, чим Ви пишаєтесь?

- Надихають щоденні виклики, нові завдання. Пишаюсь своїми здобутками.

- Які Ваші професійні пріоритети?

- Увага до працівників: вони – основне джерело розвитку.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє? Про що мрієте?

- У майбутнє зараз важко заглядати. Більше думаю про стратегічні завдання компанії під час кризи.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету соціології та управління?

- Більше знайомитись зі здобутками західних гуманітарних наук. А після університету не розмінюватись на роботу в маленьких компаніях.

Олександра Юрченко