Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП реалізують підтримку студентів у працевлаштуванні

На факультеті СПП реалізують підтримку студентів у працевлаштуванні

На факультеті СПП реалізують підтримку студентів у працевлаштуванні
05.11.2020 14:54 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології зустріч із роботодавцями працевлаштування студентів

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) тісно співпрацює зі своїми партнерами та роботодавцями. Викладачка кафедри Уляна Авраменко разом із начальницею відділу організації профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості Оленою Житовою організували зустрічі з метою сприяння працевлаштуванню для студентів 2 курсу спеціальності «Логопедія» з провідними фахівцями відділу профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості.

22 жовтня 2020 року студентам провели профорієнтаційний екскурс на тему «Співбесіда. Як її проходити?». Запрошеним гостем стала провідна фахівчиня відділу організації профорієнтації Запорізького міського центру зайнятості Тетяна Тебій. Студенти отримали інформацію про те, як робити самопрезентацію; який життєвий досвід можна вважати досвідом роботи, якщо офіційного досвіду роботи ще немає і як його здобути (участь в конференціях; студентське самоврядування; волонтерство; допомога в організації заходів та інше). У своїй змістовній та актуальній презентації пані Тетяна зробила акцент на розвитку м’яких навичок (Soft skills) та їхній важливості в подальшому працевлаштуванні. Варто зазначити, що викладачі факультету соціальної педагогіки та психології під час навчання активно розвивають у студентів саме такі навички.

29 жовтня проходила друга зустріч за темою «Резюме та мотиваційний лист при влаштуванні на роботу», яку провела провідна фахівчиня відділу організації профорієнтації Запорізького міського центру зайнятості Лапатченко Олена. Під час заходу студенти дізнались про класичні вимоги до резюме (лаконічність, розбиття на логічні фрагменти, грамотність), специфіку створення резюме у вік інформаційних технологій (наявність ключових слів; фактичні підтвердження навичок; супроводження резюме мотиваційним листом). Найбільше зацікавлення в студентів викликали питання створення особистого бренду та особливості структурування резюме при незначному досвіді роботи або його відсутності.

Наприкінці зустрічей студенти подякували фахівцям за актуально розкриті питання щодо вимог з працевлаштування молоді.

 

Уляна Авраменко,

викладачка кафедри соціально педагогіки та спеціальної освіти

 

 

 

Схожі новини