Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ проходять навчальну практику в ЗОГО «Флоренс»

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ проходять навчальну практику в ЗОГО «Флоренс»

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ проходять навчальну практику в ЗОГО «Флоренс»
17.11.2020 11:00 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес дистанційне навчання практика

Мистецтво говорити «ні», профілактика конфліктів, способи подолання стресу. Такі знання отримують студенти 2 курсу, спеціальності «Соціальна робота» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час навчальної практики у ЗОГО «Флоренс».

У жовтні-листопаді цього року студенти спеціальності «Соціальна робота» ЕПФК освітніх програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» проходять практику в ЗОГО «Флоренс». Під час неї студенти дізналися про асертивність: коли і як сказати «ні» (познайомилися з поняттям, техніками та особливостями застосування). У рамках практики відбулося й заняття з профілактики конфліктів (студенти проаналізували роль конфліктів у житті, причини виникнення, особливості поведінки в конфліктних ситуаціях, техніки їх мирного подолання).

А на занятті «Способи подолання стресу» студенти розглянули техніки швидкого подолання стресових ситуацій. За словами студентів, наразі це вкрай важлива та необхідна тема. Практиканти ставили конкретні життєві питання, разом шукали на них відповіді, відпрацьовували техніки першої допомоги у випадку виникнення стресу.

Окрім того, для майбутніх соціальних правників та педагогів провели заняття зі статевого виховання «Світ дівчат» та «Світ юнаків». Мета гри: навчити молодь обирати правильні рішення в життєво важливих ситуаціях і збільшити поінформованість зі статевого та репродуктивного здоров'я, здорового способу життя, моральних цінностей тощо. Хлопці та дівчата спочатку трохи ніяковіли від цієї теми, але вже за короткий проміжок часу змогли вільно спілкуватись на досить відверто. Наприкінці заняття багато з них дійшли висновку, що подібні заняття дуже необхідні в будь-якому віці.

Керівниця практики від організацї «Флоренс» Олена Руденко розповіла про особливості проходження студентами коледжу навчальної практики дистанційно. «Не всі студенти сприймають онлайн навчання як різновид серйозної діяльності. Частина дівчат і хлопців під час зустрічей влаштовує перекус, відволікається на месенджери, грається із домашніми улюбленцями. Частина вмикається без відео, аргументуючи тим, що нема доступу до камери. Важко готувати цікаві та інформативні практичні заняття в онлайн- форматі, оскільки у студентів немає можливості тут і зараз наживо спробувати застосувати отримані навички. Але разом ми вчимося трансформувати нашу свідомість відповідно до реалій і тепер ми маємо досвід, навіть того, як грати у настільну гру в онлайн-режимі. Студенти терпляче ставляться до всіх прохань, охоче відгукуються на пропозиції», – поділилася враженнями Олена Руденко.

 

Схожі новини