Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться важливий профорієнтаційний онлайн-захід «Один день на історичному факультеті»

У ЗНУ відбудеться важливий профорієнтаційний онлайн-захід «Один день на історичному факультеті»

У ЗНУ відбудеться важливий профорієнтаційний онлайн-захід «Один день на історичному факультеті»
18.11.2020 14:27 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність Один день з історичним факультетом

Історичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує випускників шкіл, закладів передвищої освіти, всіх, хто прагне отримати вищу освіту за запропонованими ним спеціальностями, завітати на зустріч на платформі zoom. Захід відбудеться 21 листопада об 11.30.

Ідентифікатор конференції: 7515695670

Код доступу: 20202020

 

Під час онлайн-конференції відбудеться зустріч із деканом факультету Володимиром Мільчевим та його викладачами. Учасники заходу дізнаються про такі спеціальності факультету, як «Історія та археологія» (освіті програми «Історія». «Історія та політика), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітня програма «Країнознавство»), «Середня освіта (історія)» (освітня програма «Середня освіта (історія)»).

Також йтиметься про організацію проведення пробного ЗНО з історії України в 2021 році в ЗНУ.

Представники історичного факультету запрошують усіх охочих приєднатися до онлайн-зустрічі та дізнатися більше про можливості здобути вищу освіту в Запорізькому національному університеті.

 

Схожі новини