Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ зустрілися онлайн з координатором волонтерів благодійного фонду Юрієм Вдовцовим

19.11.2020 14:22 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж онлайн-зустріч волонтерство

«Ефективне вирішення соціальних проблем, волонтерство з місцевими організаціями, розвінчання стереотипів про волонтерство», – такі питання студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) обговорили на онлайн-зустрічі з координатором волонтерів БО «БФ «Карітас Запоріжжя» Юрієм Вдовцовим.

Викладачка коледжу Катерина Тарасова ініціювала й організувала зустріч у рамках вивчення студентами дисципліни «Вступ до спеціальності соціальна педагогіка».

Першокурсники зацікавились волонтерською діяльністю, ставили чимало питань. Зокрема, студенти запитували, як вони можуть долучитися до місцевої волонтерської діяльності та де в Запоріжжі можна пройти курс навчання, щоб стати волонтером та працювати якісно. Крім того, обговорили ідеальну для кожного студента галузь волонтерства.

До слова, раніше студентка групи 231/2-20 Софія Філатова брала участь у фестивалі «Гармонія сердець», який організовував Юрій Вдовцов. Вона організувала етап дефіле для учасниць конкурсу краси.

«Дуже сподіваюсь, що після завершення вимушеного карантину, студенти коледжу візьмуть участь у навчанні, яке організує благодійний фонд «Карітас», за підтримки Міжнародного фонду USAID, отримають гарний досвід та знання, братимуть участь у волонтерських акціях», – зазначив під час зустрічі Юрій Вдовцов.