Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у діловій грі-інсталяції

Cтуденти Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у діловій грі-інсталяції

Cтуденти Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у діловій грі-інсталяції
20.11.2020 10:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж (NU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж дистанційне навчання засідання круглого столу ділова гра

«Організація соціально-педагогічного захисту дітей-сиріт у сучасній Україні! Шляхи подолання проблеми». У засіданні круглого столу з такою назвою взяли участь студенти 3 курсу освітньої програми «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

У рамках вивчення фахової дисципліни цей захід організувала викладачка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Катерина Тарасова. Вона запросила для участі в засіданні експертів і фахівців: практичного психолога та соціального педагога комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ”Світанок”» Тетяну Гольцеву та методиста відділу методичного забезпечення соціальної роботи Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, регіонального  тренера з підготовки наставників для дітей-сиріт, тренера з підготовки опікунів, піклувальників, батьків-вихователів (за програмою «ПРАЙД») Марину Безрук.

Під час заходу студенти коледжу взяли участь у діловій грі-інсталяції, розглянули позитивні та негативні сторони перебування дітей в інтернатах, проаналізували особливості державного забезпечення комунальних закладів, актуальність і переваги створення дитячих будинків сімейного типу, дискутували щодо оформлення опіки та всиновлення. Крім того, на зустрічі розглянули специфіку соціально-педагогічної роботи в дитячих будинках, будинках дитини, школах-інтернатах, інтернатах. Не оминули увагою й питання соціального контролю над прийомними сім’ями та опікунами, а також проблему соціалізації дітей-сиріт.

Під час практичної частини заходу, студенти виконували  різні соціальні ролі. Серед них були: чиновники, які відповідають за діяльність шкіл-інтернатів та створення будинків сімейного типу; люди, які бажають усиновити дитину чи створити дитячий будинок сімейного типу; журналісти та представники громадськості. Це дало змогу більш динамічного та різностороннього розглянути актуальні питання, що обговорювалися на заході.

Завдяки таким зустрічам, студенти мають можливість поспілкуватися з досвідченими фахівцями, професіоналами своєї справи, отримати актуальну інформацію, дізнатися про зміни та шляхи подолання наявних в Україні загалом та у Запорізькій області зокрема, проблем сирітства. Зазначимо, що всі експерти відзначили високий рівень підготовки студентів ЕПФК ЗНУ та подякували їм за небайдужість до проблем дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Катерина Тарасова

 

 

 

Схожі новини