Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Приєднуйтеся до заходу від Академії Cisco з нагоди Міжнародного дня інформаційної безпеки-2020 «Кібератака: реалізація та протидія»

Приєднуйтеся до заходу від Академії Cisco з нагоди Міжнародного дня інформаційної безпеки-2020 «Кібератака: реалізація та протидія»

Приєднуйтеся до заходу від Академії Cisco з нагоди Міжнародного дня інформаційної безпеки-2020 «Кібератака: реалізація та протидія»
20.11.2020 13:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Академій Cisco просвітницька діяльність кібербезп

Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже багато років активно співпрацює з провідним виробником апаратних та програмних рішень з комп’ютерних мереж, кібербезпеки, Інтернету речей та програмування – корпорацією Cisco. Це співробітництво реалізується в багатьох напрямках, зокрема через участь центру підтримки Академій Cisco в роботі організаційних комітетів різних освітніх, профорієнтаційних та професійних заходів. Цього навчального року для вчителів, викладачів, учнів та студентів уже стартувала спільна ініціатива Cyber Security Step-by-Step 2020-2021, триває ініціатива IoT Step-by-Step 2020.

Черговим кроком співпраці став захід із нагоди Міжнародного дня інформаційної безпеки-2020 (Computer Security Day-2020), навчальна тема «Кібератака: реалізація та протидія». Цей захід проведе інженер кіберкоманди Cisco Talos Дмитро Коржевін. Під час заходу етально розглянуть приклад кібератаки, починаючи від її планування й закінчуючи реалізацією та покроковими заходами протидії.

Варто зазначити, що пан Дмитро є експертом не лише з рішень Cisco, а й членом та активним учасником міжнародних спільнот та організацій із кібербезпеки, зокрема: FIRST, NICEWG, ISECOM, NCIRC NATO, OWASP, EC-Council CISO board, TVM board. Практичний досвід пана Дмитра є безцінним, і він готовий ділитися ним зі студентами та фахівцями.

У межах події для її учасників організаційним комітетом провадиться конкурс «Питання експертові». Автори трьох найкращих питань отримають призи! Відповіді на найактуальніші питання будуть опубліковані на сторінці події 1 лютого 2021 р.

Усі учасники події отримують доступ до курсу програми академій Cisco «Основи кібербезпеки», по завершенні якого вони можуть отримати сертифікат та цифровий бейдж.

Участь у заході «Кібератака: реалізація та протидія» від Cisco для університетів та коледжів – це взаємодія із потужним міжнародним стейкхолдером-вендором; залучення професіоналів-практиків із галузі до проведення занять; підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та покращення практичної підготовки здобувачів вищої освіти; провадження неформальної освіти в закладах вищої освіти.

Запрошуємо студентів Запорізького національного університету, університетів, коледжів, викладачів комп’ютерних дисциплін, вчителів інформатики та школярів старших класів, які мріють про кар’єру в галузі кібербезпеки, долучатися до заходу.

Реєстрація на навчальну тему здійснюється за адресою: https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/m/course-98436

Відеозапис теми доступний з 15 листопада 2020 р. по 30 січня 2021 р.

Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці після реєстрації.

 

Наталія Полякова,

доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

 

Додаткове покликання:

Cisco Talos Intelligence Group https://talosintelligence.com/

 

Схожі новини