Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці облдержадміністрації провели низку лекцій для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Фахівці облдержадміністрації провели низку лекцій для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Фахівці облдержадміністрації провели низку лекцій для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
20.11.2020 15:46 Все Головні новини Факультети Історичний Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет Запорізька обласна державна адміністрація лекції фахівців-практики дистанційне навчання

Протягом кількох днів для студентів бакалаврату та магістратури спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели низку лекцій фахівці Запорізької обласної державної адміністрації.

Першу лекцію про механізми взаємодії органів державної влади та громадянського суспільства для студентів-міжнародників провів директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко. Владислав Валерійович висвітлив особливості комунікації регіональних національних меншин з органами державної влади, адміністративного моніторингу виконання обласної Програми підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області.

Другу лекцію прочитав начальник Управління міжнаціональних відносин та релігій Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Павло Мяло. Він розповів студентам про SWOT-аналіз регіональних стратегій стратегічних публічних комунікацій у галузі міжнародних відносин, спрямованих на збереження міжнаціонального миру та злагоди, запобігання проявам ксенофобії та розпалювання міжнаціональної ворожнечі в умовах гібридної війні проти України. Лекція мала інтерактивний характер. Наприкінці заняття студентам надали можливість виконати творче завдання з питань правового забезпечення реалізації державної політики у етнонаціональній сфері.

 Наступного дня, 17 листопада 2020 р., для студентів бакалаврату та магістратури спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ЗНУ відбулась гостьова лекція голови Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Артура Бойко на тему «Практика реалізації зовнішніх зносин на регіональному рівні». Модераторами зустрічі виступили кандидат історичних наук, доцентка, завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ Ольга Маклюк та декан історичного факультету ЗНУ Володимир Мільчев.

У заході взяли участь доценти кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ Оксана Казакова та Станіслав Черкасов і понад п’ятдесят студентів. Під час гостьової лекції, яка відбулася в онлайн-режимі на платформі Zoom, обговорювались питання міжнародних відносин та дипломатичної служби, принципи транснаціональних і транскордонних відносин, міжнародні комунікаціїна державному регіональному рівнях. Артур Бойко поділився досвідом практичної роботи в реалізації зовнішніх зносин у Запорізькому регіоні, маючи 10 річний стаж керівництва обласним управлінням. Лектор розповів про особливості роботи, навів цікаві приклади, пояснив правила ділового спілкування та листування з іноземними делегаціями та представництвами. Як досвідчений фахівець,Артур Юрійович акцентував увагу студентів на необхідності наполегливого навчання та дав кілька порад студентам спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Тематика лекції викликала значний інтерес, про який засвідчила велика кількість запитань до лектора. Артур Бойко не вперше спілкується зі студентами та викладачами Запорізького національного університету, раніше він неодноразово брав участь у спільних проектах. Колектив факультету планує продовжувати цю співпрацю й надалі.

 

Кафедра всесвітньої історії

та міжнародних відносин

 

 

 

Схожі новини