Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов привітав науковців ЗНУ з обранням голови Ради молодих вчених вишу Сергія Чопорова та її складу

Ректор Микола Фролов привітав науковців ЗНУ з обранням голови Ради молодих вчених вишу Сергія Чопорова та її складу

Ректор Микола Фролов привітав науковців ЗНУ з обранням голови Ради молодих вчених вишу Сергія Чопорова та її складу
23.11.2020 15:35 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University молода наука наукова діяльність Рада молодих вчених

Шановні науковці Запорізького національного університету!

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в науковій галузі сталася важлива подія, значення якої важко переоцінити не лише для подальшого розвитку нашого вишу, виведення його наукової діяльності на новий якісний рівень. Не менш важлива успішно втілена вами ініціатива для майбутнього Запорізького краю.

Від імені адміністрації вишу та всього його багатотисячного колективу вітаю вас з успішним втіленням в життя важливої ініціативи – заснування Раду молодих вчених. Нещодавно під час онлайн-зборів молодих вчених ЗНУ обрали перший склад Ради молодих вчених ЗНУ, який діятиме упродовж трьох наступних років, та визначили основні завдання цієї самоврядної організації. Тож вітаю з цією подією усіх нас! Також поздоровляю з обранням на посаду голови Ради молодих учених Сергія Чопорова – талановитого науковця нашого вишу!

Відзначу, що метою створення Ради стало сприяння реалізації інтелектуального потенціалу молодих учених у частині розвитку наукової, освітньої та інноваційної діяльності університету, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захист їхніх прав та інтересів як науковців. Рада молодих учених є колегіальним виборним дорадчим органом, основними принципами діяльності якої є: свобода наукової творчості, добровільність, колегіальність, відкритість, рівноправність прав молодих учених, виборність.

Від себе додам, що залучення молодих вчених до роботи в науковій галузі, стимулювання їхньої професійної діяльності, підвищення їхнього фахового рівня й реалізації творчої та професійної активності є одним із пріоритетних напрямів розвитку університету. Ми пишаємося нашими молодими талановитими людьми, які присвятили своє життя служінню науці, які, завдяки своєму таланту, невтомній праці, прагнення до перемоги й невпинному поступу вперед, прославляють не лише свій рідний університет, але й сприяють розвитку всієї національної науки.

Тож вітаємо з обранням першого складу Ради молодих вчених. Можете бути впевненими у всебічній підтримці ректорату ЗНУ, який завжди докладає багато зусиль задля розвитку молодої науки.

 

З повагою

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

 

 

Схожі новини