Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулися батьківські збори в режимі онлайн

На факультеті журналістики відбулися батьківські збори в режимі онлайн

24.11.2020 08:49 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики дистанційне навчання батьківські збори

Нещодавно на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися збори першокурсників та їхніх батьків. Ця традиційна для факультету зустріч цьогоріч відбувалась в режимі онлайн. Збори розпочав декан факультету журналістики Віктор Костюк, який розповів про статус університету та результати досліджень, які досить високо оцінюють роботу факультету журналістики ЗНУ.

Декан наголосив на важливості практичної підготовки фахівців: «Ми розуміємо, що не можна сформувати потужного працівника, який буде спроможний конкурувати на ринку праці, якщо працювати тільки в аудиторіях. Саме тому, ми єдиний факультет в Україні, де за 4 роки навчання студенти мають 7 практик». Факультет підтримує професійний розвиток студентів, тому всі, хто працює за фахом під час навчання, традиційно оформлюють індивідуальні графіки.

З особливостями освітнього процесу на факультеті познайомила батьків заступниця декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна. Вона надала вичерпну інформацію про графік навчання, розподіл балів, сесійний період, форми контролю, співпрацю з кураторами тощо. Важливими даними поділилася заступниця з наукової роботи Вікторія Ковпак. Викладачка розповіла про основні позиції з виховної роботи, наукової та міжнародної діяльності.

Ініційовану факультетом зустріч досить активно підтримали батьки першокурсників. У zoom-конференції взяли участь більше ніж 70 осіб. Вони могли поставити питання керівництву. Зокрема батьків цікавили фінансові аспекти, успішність студентів, організація зимової сесії тощо. Завершуючи зустріч, декан Віктор Костюк закликав і студентів, і батьків до співпраці, адже «університет – це не тільки “пари” і й можливість здобути вищу освіту, це ще й виховна та громадська робота. Це можливість розправити крила та виявити свій потенціал». Після загальних зборів батьки могли познайомитись із кураторами, які провели зустрічі у своїх академічних групах.

Ольга Івашкевич