Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Ганна Фоменко поділилася досвідом інтерактивного викладання дисципліни

Викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Ганна Фоменко поділилася досвідом інтерактивного викладання дисципліни

Викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Ганна Фоменко поділилася досвідом інтерактивного викладання дисципліни
24.11.2020 14:36 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж дистанційне навчання освітній процес

«Конус та його елементи» – інтерактивне заняття з математики з такою назвою відбулося для студентів 2 курсу освітніх програм «Правознавство» та «Соціальна педагогіка» ЕПФК. Провела його викладачка математики Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ганна Фоменко.

У рамках квесту, протягом години студенти мали  швидко та правильно виконувати різноманітні завдання та надсилати скріншоти результатів у групі «Viber». Студенти робили селфі з конусоподібними предметами; рахували, скільки декоративного паперу потрібно, щоб запакувати їх; вимірювали об’єм води, який міг би поміститись у цей предмет; а також проходили різноманітні ігри із застосуванням інтерактивного сервісу «Learningapps» для закріплення теоретичних знань і практичних навичок з теми заняття.

За словами викладачки Ганни Фоменко, оскільки на другому курсі триває підготовка до ЗНО, наприкінці заняття студенти виконали кілька завдань, що стосувалися вивченої теми. Викладачка підготувала їх за допомогою тестової бази zno.osvita.ua Завдання ці, зокрема, розміщені й у системі електронного забезпечення навчання Moodle.

Наприкінці заняття викладачка оцінила всі виконані завдання та виставила бали у електронний журнал, а студенти, своєю чергою, поділились своїми враженнями на онлайн-дошці «Padlet».

 

Ганна Фоменко,

викладач математики

 

 

 

Схожі новини