Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся профорієнтаційний онлайн-захід «Один день на історичному факультеті»

У ЗНУ відбувся профорієнтаційний онлайн-захід «Один день на історичному факультеті»

У ЗНУ відбувся профорієнтаційний онлайн-захід  «Один день на історичному факультеті»
25.11.2020 08:53 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами One day at university

Двадцять першого листопада на історичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) для випускників шкіл і закладів передвищої освіти провели онлайн-зустріч «One day at university» на платформі zoom. Захід присвятили профорієнтаційним питанням, знайомству з історичним факультетом і його навчально-методичними можливостями, науковими досягненнями та перспективами самореалізації в умовах сучасного освітнього простору.

Під час онлайн-конференції відбулась зустріч із деканом історичного факультету Володимиром Мільчевим, викладачами факультету та завідувачами кафедр Юлією Головко, Іриною Кривко, Ольгою Маклюк, Сергієм Ляхом, Іриною Кравченко та іншими. Зокрема, Володимир Мільчев розповів про славетну 50-річну історію та традиції факультету, про відомих істориків і науковців, їхнє досягнення, а також про можливості й перспективи здобуття вищої освіти на історичному факультеті за різними спеціальностями. Учасники заходу дізналися від завідувачів кафедр про такі спеціальності факультету, як «Історія та археологія» (освіті програми «Історія». «Історія та політика), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітня програма «Країнознавство»), «Середня освіта (історія)» (освітня програма «Середня освіта (історія)»).

Крім того, майбутніх абітурієнтів познайомили з перевагами та можливостями навчання на факультеті, способами власної реалізації, особливостями й напрямами роботи різних кафедр факультету, можливістю взяти участь в археологічних експедиціях, етнографічних і музейних практиках, в історичних дослідженнях, у вивченні архівних джерел. Учасникам заходу його організатори запропонували змістовну та цікаву програму, яка надала можливість дізнатись про необхідні сертифікати для вступу на факультет і здобуття класичної якісної освіти на бюджетній формі навчання. Йшлося про можливість навчатись на підготовчих курсах, вступити до аспірантури та докторантури тощо.

Також під час конференції говорили про організацію проведення пробного ЗНО з історії України в 2021 році в ЗНУ. Учням запропонували детально познайомитись з усіма необхідними кроками для реєстрації на сайті ЗНУ через систему Moodle на пробне ЗНО, з типами питань та організаційно-методичними особливостями проходження тестів. Представники історичного факультету розповіли та продемонстрували майбутнім абітурієнтам відеоролики про яскраве студентське життя факультету й студентське самоврядування. Загалом захід «One day at university» залишив в учнів позитивне враження та викликав цікавість до факультету та історії як науки.

 

Схожі новини