Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики запрошує вступників на зустріч із деканом Віктором Костюком

25.11.2020 11:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики профорієнтаційна робота онлайн-зустріч із деканом

Двадцять восьмого листопада об 11.00 факультет журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує абітурієнтів-2021 на зустріч із деканом Віктором Костюком. Захід проходитиме в режимі онлайн на платформі zoom.

Під час розмови з майбутніми вступниками Віктор Володимирович йтиметься про спеціальності факультету, його освітні програми, а також про проходження практик, про підприємства й організації, на базі яких майбутні журналісти, редактори, фахівці з PR та зв’язків із громадськістю здобуватимуть професійні навички й компетентності. Учасники зустрічі дізнаються про захопливе студентське життя на факультеті, можливості для саморозвитку, створені для його студентів, і перспективи працевлаштування для випускників.

Приєднуйтесь до заходу на платформі zoom.

Ідентифікаційний номер: 7515695670

Пароль: 20202020