Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» в 5 турі Чемпіонату України здобула дві перемоги

Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» в 5 турі Чемпіонату України здобула дві перемоги

Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» в 5 турі Чемпіонату України здобула дві перемоги
26.11.2020 15:36 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University команда Орбіта-ЗНУ волейбол перемога

19-20 листопада на виїзному матчі в м. Полтаві університетська волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) блискуче виступила в 5 турі чемпіонату України з волейболу серед жінок. Запорізькі спортсменки зіграли проти команд «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) та «Університет-ШВСМ» (Чернігів) й у обох матчах здобули перемогу.

Попри те, що волейболістки з м. Запоріжжя перед цим мали вимушену місячну перерву, їхня гра довела, що наразі спортсменки серйозно налаштовані на перемогу.

У перший день «Орбіта-ЗНУ» зіграла з волейбольною командою ВК «Полтавчанка-ПНПУ» з рахунком 3:0 (25:14, 25:18, 25:21). Другого дня спортивне протистояння команд «Університет-ШВСМ» - «Орбіта-ЗНУ» завершилося з рахунком 0:3 (22:25, 16:25, 23:25).

Попри відсутність досвідченішої зв’язуючої Юлії Богмацер, а в поєдинку з «Університетом-ШВСМ» – ще й вправного бомбардира Вікторії Савченко та основної ліберо Вікторії Ніколайчук, волейболістки «Орбіти-ЗНУ» довели, що вони здатні на перемоги. При цьому, що цікаво, якщо у матчі з «Полтавчанкою-ПНПУ» одним із кращих снайперів виявилася якраз Вікторія Савченко (набрала 15 очок, із них 5 – ейсами), то коли підопічні Гарія Єгіазарова, за її відсутності, боролися з чернігівками, то «вистрілила» вже юна Діана Окоро (17 очок), котра вийшла замість Вікторії. Додайте до цього продуктивні старання під сіткою Ксенії Пугач (14 очок) і 12 влучань Наталії Луханіної – ось і відповідь, чому всі старання опоненток на чолі з Юлією Камінською удев’яте поспіль завершилися поразкою. І «Університет-ШВСМ» залишається єдиною командою, котра досі ще не вигравала.

У результаті «Орбіта-ЗНУ» піднялася у таблиці на другу позицію, випереджаючи «Хімік» та ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ».

Колектив ЗНУ пишається спортсменками, вітає їх із перемогою і зичить подальших успіхів!

 

 

 

Схожі новини