Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП разом із Відділом дошкільної освіти МОН України взяли участь у зустрічі онлайн із партнерами «Aflatoun International»

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП разом із Відділом дошкільної освіти МОН України взяли участь у зустрічі онлайн із партнерами «Aflatoun International»

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП разом із Відділом дошкільної освіти МОН України взяли участь у зустрічі онлайн із партнерами «Aflatoun International»
26.11.2020 16:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дошкільної та початкової освіти міжнародна діяльність співпраця зі стейкхолдерами

Двадцять п’ятого листопада відбулася зустріч у форматі онлайн представників кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), стейкхолдерів освітніх програм кафедри 013 «Початкова освіта» та 012 «Дошкільна освіта» з партнерами Міжнародного освітнього руху «Aflatoun International».

25 листопада 2020 р. Секретаріат «Афлатун» (Нідерланди) провів третю Регіональну зустріч щодо включення навчальних програм «Афлатун» у державні програми з подальшою загальнонаціональною або регіональною імплементацією як найбільш ефективним підходом до охоплення соціальними та фінансовими навичками більшої кількості дітей і молоді. Під час сесії Секретаріат «Афлатун» (Diana Baldenebro Alcalde, Aflatoun Secretariat; Jan Orlovsky, Regional Board Representative) зосередили увагу учасників заходу на таких темах, як:

-           співпраця з урядами й обмін досвідом партнерів відносно впровадження провідних ідей освітнього руху Aflatoun International;

-           приклади стратегій по інтеграції педагогічних методик «Афлатун» у навчальні курси педагогічних інститутів та університетів;

-           ефективні стратегії багатостороннього співробітництва для реалізації високоякісної національної програми соціальної і фінансової грамотності;

-           обговорення впливу COVID-19 на молодь у Європі та в Центральній Азії.

До Регіональної Зустрічі-2020 для регіону Європа та Середня Азія (Частина 3) долучилися представники кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): Курінна Алла, доцент кафедри; Солдатєнко Ольга, стейкхолдер освітньої програми кафедри 013 «Початкова освіта», директорка Запорізького багатопрофільного ліцею №99, та Дрозд Алла, стейкхолдер освітньої програми кафедри 012 «Дошкільна освіта», директорка ЗДО (ясла-садок) № 90 «Волошка».

До програми Регіональної Зустрічі 2020 для регіону Європа і Середня Азія входять такі складники:

Частина 1: Різні моделі національної інтеграції. Муніципальний рівень: популяризація соціальних підприємств серед школярів (Оксана Яценко, Директорка департаменту Освіти; Максим Мар'яна, Директор Департаменту економіки та інвестицій, Вінниця, Україна).

Багатостороннє співробітництво. Навчання підлітків на основі компетенцій: співробітництво між ЮНІСЕФ у Таджикистані, формальними і неформальними освітніми інституціями та Aflatoun International (Ерадж Содатсаіров, Спеціаліст із освіти, ЮНІСЕФ в Таджикистані).

Співпраця з фінансовими інституціями: фінансова освіта – один із пріоритетів Національного Банку (Джаміля Токмамбетова, Головний спеціаліст сектору фінансової грамотності національного банку Киргизької Республіки).

Оновлення інституційної співпраці з урядами та іншими зацікавленими

Організаціями. Які виклики зустрічаються і як їх можна подолати (Луан Імері, Директор Центру з прав людини та вирішення конфліктів, Північна Македонія).

Частина 2: Включення педагогічних методологій Aflatoun у програми підготовки та перепідготовки вчителів. Досвід роботи Запорізького національного університету (Алла Курінна, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Запорізького національного університету, Україна).

Частина 3: Вплив пандемії COVID-19 на молодь в Європі і Центральній Азії. Виклики сьогодення та рекомендації на майбутнє. Регіональний звіт Офісу ЮНІСЕФ в Європі і Середній Азії (Іларія Фавер, Регіональний фахівець з розвитку підлітків, Офіс ЮНІСЕФ в Європі і Центральній Азії).

 

Схожі новини