Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася зустріч студентів факультету журналістики з шоуменом, радіо-, телеведучим і творцем YouTube-каналу «The Interviewer» Анатолієм Анатолічем

27.11.2020 10:48 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес зустріч із фахівцем-практиком

Двадцять п’ятого листопада в online-форматі відбулася зустріч студентів факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з шоуменом, радіо-, телеведучим і творцем YouTube-каналу «The Interviewer» Анатолієм Анатолічем. Ініціатором зустрічі став студент 4 курсу Дмитро Шишков, а провів її декан факультету Віктор Костюк. На початку зустрічі Анатолій Анатоліч розповів по свій творчій шлях, який він розпочав як ведучий шоу «Happy Ранок» на «Хіт FM». А потім вже була робота на телеканалі «1+1» у програмах «Голос країни» та «Сніданок з 1+1». Сьогодні пан Анатолій веде ранкове шоу на каналі «Україна» і є творцем YouTube-каналу «The Interviewer». Діяльність Анатолій Анатоліча на цьому YouTube-каналі й стала головною темою заходу присвяченого темі: «Інтерв’ю як провідний журналістський жанр». На реальних прикладах пан Анатолій поділився зі студентами власним досвідом проведення інтерв’ю. Він розповів про «підводне каміння» цього напрямку журналістики, як розговорити свого співрозмовника; та як зробити так, щоб інтерв’ю було насправді цікавим незалежно від того, хто його герой: зірка чи звичайна людина.

Але найбільш цікавою була друга частина зустрічі, бо саме під час неї студенти мали можливість поставити питання відомому журналісту. Молодь бажала дізнатися думку гостя з багатьох запитань, їх виявилося стільки, що пан Анатолій навіть не встиг відповісти на всі. Зокрема, студентів цікавило, як у часи, коли дуже багато різноманітних платформ, де представлені інтерв’ю з відомими людьми, зацікавити аудиторію саме своїми інтерв'ю. Як знайти свій особистий стиль, зуміти спитати в людини про те, про що ніхто ще не питав? Студенти хотіли дізнатися, яка зі сфер: радіо, телебачення чи YouTube –найбільше імпонує пану Анатолію. Чи пробував журналіст експериментувати з жанром інтерв'ю, застосовуючи нові методи і прийоми? І якщо це відбувалося, то яким чином: спонтанно чи продумано? Майбутні журналісти попросили надати приклад інтерв'юєрів, які є експертами у своїй діяльності та на яких можна орієнтуватися. Цікавило студентів і те, що для гостя найголовніше у виборі героя: орієнтуватись на власну зацікавленість або на аудиторію? Чи треба домовлятися з респондентом про дрес-код, якщо це відео-інтерв'ю? І навіть те, наскільки важлива для Анатолія Анатоліча тональність коментарів під відео на YouTube-каналі. Чи відповідає він людям особисто та які коментарі найбільше запам'яталися?

Завершуючи захід, декан факультету журналістики Віктор Костюк подякував гостю за дуже цікаву й пізнавальну зустріч, яка не лишила нікого з присутніх байдужими. І дійсно, півтори години, які тривав захід, промайнули для його учасників, наче одна мить.

Для довідки:

Анатолій Анатолійович Яцечко – український шоумен, радіо- та телеведучий. Ведучий red room вокального шоу «Голос країни» та ранкових шоу «Сніданок з 1+1», «Ранок з Україною». Автор і виконавець проєкту «Правила граматики». Двічі найкращий гравець інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Анатолій народився 26 вересня 1984 року в місті Кривий Ріг у родині економістів. Після закінчення знаменитої криворізької гімназії № 95 2001-го вступив до Криворізького Державного Інституту (Наргосп) на обліково-економічний факультет. Основним і незмінним хобі студента стала гра КВК. Завзятістю, творчістю і працьовитістю Анатоліч завоював місце капітана збірної команди Кривого Рогу, і під його керівництвом команда стала призером у іграх КВК України та країн СНД. 2005 року команда стала переможцем і володарем «Кубку Гумору». Хобі не завадило навчанню і на п'ятому курсі університету Анатолій став найкращим студентом Дніпропетровської області. Як ведучий він вів усі значущі події в житті рідного міста та інституту. У період навчання Анатолій став радіоведучим на місцевій радіостанції GalaRadio. Переломним моментом Анатолій Анатоліч вважає 2006 рік, коли після закінчення інституту він переїхав до Києва. Анатоліча запрошують працювати на GalaRadio, але він стає ведучим ранкового шоу на «Хіт FM» «Happy Ранок», яке вів шість років.

У 2007 році він стає переможцем української версії американського шоу каналу NBC Universal Television Studio «Last Comic Standing» «Останній комік». Шоу протягом трьох місяців транслюється на телеканалі ICTV. Він посідає перше місце з відривом від інших учасників. З жовтня 2009 року на «Хіт ФМ» і телеканалі «М1» стартує його нове авторське вечірнє гумористичне радіо-шоу «Операція-провокація» із зірками шоу-бізнесу. У 2011 році запускає сольний музичний проєкт «Правила граматики», в якому стає автором і виконавцем. 2011 року стартував перший сезон талант-шоу «Голос країни» на «1+1», голосом якого, а пізніше і ведучим бекстейджу якого став Анатоліч. Він провів чотири сезон поспіль. У сезоні 2012 Анатолій Анатоліч стартує відразу в трьох проєктах як ведучий «Вайфайтери» (ТЕТ), «Богиня шопінгу» (ТЕТ), «Добрий вечір» (1+1). Також двічі стає найкращим гравцем сезону в популярній інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» і грає за збірну команду найкращих гравців клубу. 1 березня 2013 року Анатоліч дебютував як ведучій ранкового шоу «Сніданок з 1+1». 7 травня 2017 року вийшов перший випуск авторського проєкту «Зе інтерв'юер». У проєкті Анатоліч бере інтерв'ю у знаменитостей українського шоу-бізнесу та культури. 24 серпня 2017 став ведучим ранкового ток-шоу «Новий день» на телеканалі «Прямий». Із серпня 2019 року – ведучий ранкового шоу на телеканалі «Україна». У 2020 році разом із Тетяною Гриньовою стає амбасадором Київського півмарафону.