Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління проаналізували результати місцевих виборів під час фахового майстер-класу

На факультеті соціології та управління проаналізували результати місцевих виборів під час фахового майстер-класу

На факультеті соціології та управління проаналізували результати місцевих виборів під час фахового майстер-класу
27.11.2020 13:02 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління спеціальність Політологія дистанційне навчання майстер-клас

Днями на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели майстер-клас «Усвідомлення досвіду місцевих виборів у Запоріжжі: розповсюджені маніпуляції, популізм і фейки передвиборчої кампанії» для студентів 2-3 курсів спеціальності «Політологія». Його організували з метою впровадження інноваційних, практично-орієнтованих технологій підготовки фахівців-політологів та формування свідомої громадянськості, в контексті вивчення дисципліни «Політична етика» (доцентка Вагіна О.М.). Захід відбувся в рамках міжнародної Програми сприяння громадянській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

У роботі майстер-класу також взяли участь зацікавлені викладачі кафедри політології та аспіранти факультету соціології та управління. Проблемні питання, які обговорювалися під час заходу, стосувалися розпізнавання та протидії маніпуляціям під час виборів та здійснення повноважень депутатами місцевих рад, було продемонстровано технології та методи протидії корупції в діяльності представників політичних сил та органів місцевої влади.

Спікери – відомі журналісти-розслідувачі Юрій Сидоров і Сергій Сидоров – ознайомили студентів із новаціями та особливостями виборчого законодавства, специфікою застосування принципу імперативного мандату та інших норм. Варто зазначити, що фахову та креативну модерацію заходу здійснював випускник спеціальності «Політологія» Андрій Задорожнюк.

На реальних прикладах із практики діяльності органів місцевої влади та досвіду проведення місцевих виборів журналісти проілюстрували тенденції та перспективи суспільно-політичного життя Запорізького регіону та України загалом на найближчий період.

 

 

 

Схожі новини