Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вебінар «Формування людини: біологічні, генетичні та соціальні аспекти» провели в рамках наукового лекторію ЗНУ

Вебінар «Формування людини: біологічні, генетичні та соціальні аспекти» провели в рамках наукового лекторію ЗНУ

Вебінар «Формування людини: біологічні, генетичні та соціальні аспекти» провели в рамках наукового лекторію ЗНУ
27.11.2020 13:16 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вебінар Науковий лекторій

Двадцять четвертого листопада до річниці виходу в світ відомої праці Чарльза Дарвіна «Походження видів», за ініціативи студентської ради біологічного факультету, започаткували Науковий лекторій для студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та всіх охочих.

У рамках його діяльності першим провели вебінар «Формування людини: біологічні, генетичні та соціальні аспекти». Його спікеркою стала к.б.н., доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка. Цей захід мав на меті розповісти про те, як формувалась людина сучасного виду, які фактори сприяли тому, що наш вид наразі є панівним та єдиним у роді Homo. Під час вебінару всі охочі мали змогу дізнатися про те, чим ми відрізняємось від наших найближчих родичів – шимпанзе. Вони побачили на слайдах хромосоми людини та шимпанзе та порівняли їх, дізналися, які гени та яка їхня послідовності є унікальними для людини.

Також спікерка розповіла про те як формування відносин між нашими предками допомогли їм у виживанні та про те, що австралопітеки, як виявилось, не є нашими предками, вони просто наші родичі. На вебінарі були присутні більш ніж 20 студентів – представників різних освітніх програм. Цей захід лише розпочинає низку подібних засідань, й організатори сподіваються на подальший розвиток такої цікавої ініціативи. Запис вебінару можна переглянути за покликанням:

https://www.youtube.com/watch?v=GywdEUpJUWE

 

Схожі новини