Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для двохсот випускників бакалаврату факультетів журналістики, юридичного та СПП презентували просвітницький проєкт

27.11.2020 14:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Соціальної педагогіки та психології Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології юридичний факультет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна зустріч

Двадцять шостого листопада відбулася профорієнтаційна online-зустріч на платформі Zoom для студентів-випускників бакалаврату факультету журналістики, юридичного факультету та факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів.

Організаторами цих профорієнтаційних онлайн-заходів від трьох факультетів виступили: заступниця декана факультету журналістики з профорієнтаційної роботи, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків з громадськістю Анна Баранецька, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатка педагогічних наук Олена Самсонова та доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін. Усього до цих зустрічей долучилось близько 200 студентів різних спеціальностей. Під час зустрічі Галина Володимирівна презентувала особливості приєднання до Асоціації випускників (на сьогодні кількість учасників уже більше 160), розповіла, що, аби стати учасником Асоціації, достатньо заповнити анкету випускника:

Загалом вступ до асоціації відкриває перед випускниками широкі перспективи. Приєднавшись до неї, можна стати учасником вже традиційної рубрики «Історії успіхів випускників» і поділитися з іншими своїми професійними досягненнями. В майбутньому випускники зможуть долучатись до зустрічей із студентами, аби показати як реалізувати себе в професійній галузі. Учасники зустрічі дізналися про переваги навчання в магістратурі, можливості працевлаштування, пошуку роботодавців, вакансій і першого місця роботи, розміщення і складання резюме на сайті вишу у розділі «Працевлаштування», укладання договорів про співпрацю із випускниками,  проведення різноманітних навчальних вебінарів, зустрічей  із студентством для обміну досвідом, опанування іноземних мов в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов для складання ЄВІ при вступі до магістратури на різні спеціальності.

Зокрема, на курсах від Центру інтенсивного вивчення іноземних мов заняття триватимуть із грудня 2020 р. по червень 2021 р. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (061) 289-12-95 та 066-290-56-21. Звертаємо увагу, що минулорічні результати ЄВІ будуть дійсні й під час майбутньої вступної кампанії, що дуже важливо для тих, хто мріє про другу вищу освіту.

А тим, хто планує знову складати ЄВІ, Галина Микитів повідомила строки реєстрації та складання єдиного вступного іспиту. Реєстрація відбудеться з 11 травня до 3 червня, а основна сесія – із 30 червня по 2 липня. Також учасникам зустрічей розповіли про можливість долучитись до участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО в системі Moodle, зокрема з іноземної мови. Вони будуть проходити з 18 по 25 січня. Для участі в таких тренінгах необхідно на сайті ЗНУ заповнити реєстраційну форму з 23 листопада по 20 грудня.

Присутнім на заходах розповіли про фінансову підтримки молодих фахівців, які отримали педагогічну освіту, а саме: про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб для випускників, які закінчили навчання за галуззю знань «Освіта/Педагогіка». Учасники зустрічей активно ставили запитання, які стосувались складання ЄВІ з іноземної мови і ЄФВВ з права для вступу в магістратуру, вартості навчання, кількості бюджетних місць, умов прийому тощо. Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна звернула увагу учасників на те, що співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування завжди готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з діяльністю відділу. А звертатися потрібно за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 Б, навчальний корпус № 2, каб. 209, Телефон: (061) 289-12-96. Провідний фахівець відділу – Оксана Володимирівна Булавіна. Крім того, на сайті вишу у розділі «Вступнику» можна буде знайти всю інформацію про умови вступу в магістратуру 2021 року. Більш детальну інформацію про можливості, які надає ЗНУ, можна знайти на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/ та на сторінках ЗНУ в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/