Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для науковців ЗНУ проведуть нову серію вебінарів від Clarivate

Для науковців ЗНУ проведуть нову серію вебінарів від Clarivate

Для науковців ЗНУ проведуть нову серію вебінарів від Clarivate
27.11.2020 15:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінар наукометрична база даних Web of Science

Статистика використання Web of Science Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) за жовтень вже відома: користувачі здійснили 247 сесій та 1200 пошукових запитів за місяць. Із 11 листопада 2020 р. є можливість спробувати попрацювати у новому інтерфейсі Web of Science – в правому верхньому куті платформи фіолетова кнопка Click here to access the preview

Організатори просять проінформувати ваших колег, студентів, аспірантів про новий інтерфейс і вебінари.

Останню низку вебінарів 2020 р. проводить фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії "Clarivate" Ірина Тихонкова.

Реєстрацію відкрито. Необхідно перейти за покликанням, натиснути на Register і заповнити анкету. Трансляція проходитиме в Webex, підключення можливо лише з комп'ютерів з операційною системою вище ХР та оновленими версіями браузерів. Передбачено сертифікат учасника за кожну тему окремо тим, хто прослухає більше 90% вебінару.

 

1 грудня 2020 р., 16:15–17:15

Тема: Робота у новій Web of Science Core Collection

Опис. Із нового року Web of Science змінює інтерфейс. Зміни не лише в дизайні, але і у функціональності. Оглядовий вебінар по роботі з оновлений інтерфейсом Web of Science Core Collection. Базовий, розширений пошук, аналіз, уточнення та збереження результатів. Що за моєю темою друкують, в яких виданнях, які установи, які грантодавці фінансували ці дослідження? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2H2gQxJ

 

3 грудня 2020 р., 16:15–17:15

Тема: Journal Citation Reports

Опис. За даними Web of Science Core Collection, для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index, розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Як розраховується даний показник, які є варіації. Що таке квартиль, для чого (не) варто застосовувати? Journal Citation Reports – колекція видань з імпакт-фактором. Як знайти видання своєї предметної галузі, яка інформація доступна для всебічної оцінки журналу, як зберегти список обраних видань, де опублікувати безкоштовно? Як перевірити який імпакт-фактор у видання та чи індексується він у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/38LaGxq

 

7 грудня 2020 р., 16:15–17:15

Тема: Світ наукових видань

Опис. У світі нараховується більше 100 тисяч наукових видань. На що звертати увагу автору при виборі видання для публікації? Яка вартість публікації? Як і де знайти можливість опублікуватися безкоштовно? Про що говорять ISSN та DOI. Що таке хижацькі видання, які види існують? Як їх розпізнати? Чим загрожує публікація в хижацькому виданні? Як перевірити індексацію видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/3f03zlQ

 

8 грудня 2020 р., 16:15–17:15

Тема: Новий інтерфейс Web of Science

Опис. Із 2021 року Web of Science буде у новому інтерфейсі та з новою функціональністю. Незмінними залишаються 16 баз даних на платформі та аналіз якісної літератури. Як працювати з різними базами Medline, Derwent Innovation, RSCI, Web of Science Core Collection? Пошуки: базовий, розширений, за автором і у пристатейній бібліографії. Пошук та всебічний аналіз наукової літератури. Он-лайн демонстрація головного функціоналу платформи для впевнених користувачів та початківців. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/38JWOna

 

Із 1 грудня також продовжуються 45 хвилинні вебінари експериментальної серії (російською) з висвітленням тем і відповідями на запитання, що найчастіше звучали протягом 2020 року. Вебінари пройдуть у трьох повторах: 06:00–06:45, 09:00–09:45, 12:00–12:45, розклад за покликанням: https://clarivate.ru/webinars

Вебінари англійською та мовами Євросоюзу за покликанням: https://clarivate.libguides.com/home

Із питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини