
Статистика використання Web of Science Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) за жовтень вже відома: користувачі здійснили 247 сесій та 1200 пошукових запитів за місяць. Із 11 листопада 2020 р. є можливість спробувати попрацювати у новому інтерфейсі Web of Science – в правому верхньому куті платформи фіолетова кнопка Click here to access the preview
Організатори просять проінформувати ваших колег, студентів, аспірантів про новий інтерфейс і вебінари.
Останню низку вебінарів 2020 р. проводить фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії "Clarivate" Ірина Тихонкова.
Реєстрацію відкрито. Необхідно перейти за покликанням, натиснути на Register і заповнити анкету. Трансляція проходитиме в Webex, підключення можливо лише з комп'ютерів з операційною системою вище ХР та оновленими версіями браузерів. Передбачено сертифікат учасника за кожну тему окремо тим, хто прослухає більше 90% вебінару.
1 грудня 2020 р., 16:15–17:15
Тема: Робота у новій Web of Science Core Collection
Опис. Із нового року Web of Science змінює інтерфейс. Зміни не лише в дизайні, але і у функціональності. Оглядовий вебінар по роботі з оновлений інтерфейсом Web of Science Core Collection. Базовий, розширений пошук, аналіз, уточнення та збереження результатів. Що за моєю темою друкують, в яких виданнях, які установи, які грантодавці фінансували ці дослідження? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2H2gQxJ
3 грудня 2020 р., 16:15–17:15
Тема: Journal Citation Reports
Опис. За даними Web of Science Core Collection, для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index, розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Як розраховується даний показник, які є варіації. Що таке квартиль, для чого (не) варто застосовувати? Journal Citation Reports – колекція видань з імпакт-фактором. Як знайти видання своєї предметної галузі, яка інформація доступна для всебічної оцінки журналу, як зберегти список обраних видань, де опублікувати безкоштовно? Як перевірити який імпакт-фактор у видання та чи індексується він у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/38LaGxq
7 грудня 2020 р., 16:15–17:15
Тема: Світ наукових видань
Опис. У світі нараховується більше 100 тисяч наукових видань. На що звертати увагу автору при виборі видання для публікації? Яка вартість публікації? Як і де знайти можливість опублікуватися безкоштовно? Про що говорять ISSN та DOI. Що таке хижацькі видання, які види існують? Як їх розпізнати? Чим загрожує публікація в хижацькому виданні? Як перевірити індексацію видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/3f03zlQ
8 грудня 2020 р., 16:15–17:15
Тема: Новий інтерфейс Web of Science
Опис. Із 2021 року Web of Science буде у новому інтерфейсі та з новою функціональністю. Незмінними залишаються 16 баз даних на платформі та аналіз якісної літератури. Як працювати з різними базами Medline, Derwent Innovation, RSCI, Web of Science Core Collection? Пошуки: базовий, розширений, за автором і у пристатейній бібліографії. Пошук та всебічний аналіз наукової літератури. Он-лайн демонстрація головного функціоналу платформи для впевнених користувачів та початківців. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/38JWOna
Із 1 грудня також продовжуються 45 хвилинні вебінари експериментальної серії (російською) з висвітленням тем і відповідями на запитання, що найчастіше звучали протягом 2020 року. Вебінари пройдуть у трьох повторах: 06:00–06:45, 09:00–09:45, 12:00–12:45, розклад за покликанням: https://clarivate.ru/webinars
Вебінари англійською та мовами Євросоюзу за покликанням: https://clarivate.libguides.com/home
Із питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua
Наукова бібліотека