Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ провели психологічний онлайн-тренінг

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ провели психологічний онлайн-тренінг

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ провели психологічний онлайн-тренінг
30.11.2020 14:20 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій дистанційне навчання онлайн-тренінг

У рамках дисципліни «Основи психології» зі студентами Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели тренінгове заняття в онлайн-режимі за допомогою платформи Zoom. Тренінгове заняття відбулось під керівництвом викладача та практичного психолога коледжу Марини Желтової. Під час заходу студенти мали можливість познайомитися з п’ятьма мовами кохання, що дозволяють знайти спільну мову з оточуючими та уникнути конфліктності в стосунках.

Упродовж тренінгової роботи студенти познайомились з метафоричними асоціативними картками. Вони сформували уявлення про «мову кохання» та її основні види. Крім того, учасники визначити власну «мову кохання» та усвідомили, яким чином ці знання можуть знадобитись у гармонізації стосунків з оточуючими.

Вони дізналися, що Г. Чемпен виокремлює п’ять «мов кохання», таких як: «Подарунки» (даруючи подарунки, як матеріальні, так і нематеріальні, ми виражаємо свою любов до людини); «Слова підтримки» (влучно сказане слово у складній ситуації завжди є виявом любові та підтримки людини); «Час» (здатність бути з дорогою нам людиною «тут і зараз», разом переживати приємні емоції); «Дотик» (ніжність, тактильний контакт, обійми – все це є прояв любові) і «Допомога» (щире бажання допомогти близькі людині демонструє наше ставлення до неї).

Зі студентами говорили про те, що в кожної людини є своя «мова кохання» і досконало знаючи її, є реальний шанс побудувати гармонійні стосунки з близькими людьми.

Із метафоричними асоціативними зображеннями студенти працювали в онлайн-режимі вперше, однак це не вплинуло на якісний складник тренінгового заняття, а навпаки викликало неабиякий інтерес до вивчення як психології, так і власної особистості.

 

 

 

Схожі новини