Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для вихованців факультету журналістики та біологічного провели профорієнтаційну зустріч

Для вихованців факультету журналістики та біологічного провели профорієнтаційну зустріч

Для вихованців факультету журналістики та біологічного провели профорієнтаційну зустріч
30.11.2020 13:23 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтація онлайн-зустріч

Двадцять сьомого листопада в рамках реалізації профорієнтаційної роботи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів магістратури факультету журналістики освітніх програм «Реклама та зв’язки з громадськістю» і «Медіакомунікації», а також для студентів бакалаврату і магістратури біологічного факультету провели онлайн-зустріч із начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів.

Усього до цієї зустрічі долучилось близько 50 студентів. А організаторами виступили: заступниця декана факультету журналістики з профорієнтаційної роботи, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків із громадськістю Анна Баранецька та заступник декана біологічного факультету з профорієнтаційної роботи Валерій Горбань.

Під час зустрічі Галина Володимирівна Микитів запропонувала студентам приєднатись до Асоціації випускників ЗНУ, заповнивши анкету випускника за покликанням:

https://signup.znu.edu.ua/index.php? r=student%2Fregistration&id_group=64&fbclid=IwAR0ISMvkUCokrh9vTfvbQE0C7_elmwSpLnl9fS8puNnL7VQfHb3iRz6Mtug.

За її словами,а Асоціація випускників ЗНУ створена для  налагодження співпраці з колишніми студентами, полегшення спілкування між ними та ЗНУ,  для допомоги в працевлаштуванні й залученні випускників до заходів, які проводить Запорізький національний університет. Крім того, випускники як майбутні партнери-роботодавці зможуть проводити різні вебінари, майстер-класи та ділитись своїм професійним досвідом зі студентами, а також, за бажання, зможуть долучатись до різних профорієнтаційних заходів вишу.  Загалом, вступ до асоціації відкриває перед випускниками широкі перспективи. Приєднавшись до неї, можна стати учасником уже традиційної рубрики «Історії успіху випускників» і поділитися з іншими своїми професійними досягненнями, здобутками, знаннями, вміннями й навичками, популяризуючи свій успіх через сайт вишу.

Студентів під час онлайн-конференції познайомили із рубрикою «Працевлаштування» на сайті вишу, де можна знайти партнерів-роботодавців, із якими налагоджена тісна співпраця. Також тут можна шукати роботу, розмістити власне резюме чи портфоліо робіт, почитати поради  щодо підготовки до співбесіди, а роботодавці можуть розміщувати власні вакансії на сторінці Служби працевлаштування.  Для тих, хто ще не склав собі резюме, тут наведені корисні поради, як це правильно зробити. Звертаємо увагу, що за необхідними консультаціями щодо працевлаштування випускники можуть звертатись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування (провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна), телефон 289-41-44;  адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55-А, навчальний корпус № 6, каб. 109; e-mailsp.ok@znu.edu.ua

Також контактна та довідкова інформація розміщена на сторінці http://sites.znu.edu.ua/vdpp/ та на сторінках ЗНУ в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/

Телеграм: https://t.me/znu_official

Відзначимо, що учасники заходу мали змогу дізнатись і про можливості продовження навчання в аспірантурі вишу (детальна інформація в розділі «Наука» на сайті вишу), і в Центрі післядипломної освіти для перекваліфікації. Крім того, у розділі «Навчання» на сайті вишу можна знайти інформацію про всі освітні центри ЗНУ, які допомагають в опануванні різних іноземних мов та  професійних навичок.

Зокрема, студентів магістратури і бакалаврату познайомили з  можливостями опанування іноземних мов на підготовчих курсах у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов для складання ЄВІ при вступі до магістратури на різні спеціальності. Також учасникам онлайн-конференції запропонували долучитись до безкоштовних пробних тренінгів ЗНО з іноземних мов в системі Moodle. Вони будуть проходити з 18 по 25 січня. Для участі в таких тренінгах необхідно на сайті ЗНУ заповнити реєстраційну форму з 23 листопада по 20 грудня.

Таким чином можна перевірити рівень володіння іноземними мовами, познайомитись зі специфікою завдань і рівнем складності. Наприкінці зустрічі Галина Микитів відповіла на запитання присутніх щодо актуальних вакансій, можливостей працевлаштування чи продовження навчання в магістратурі, аспірантурі, щодо вартості навчання тощо.

 

 

 

 

Схожі новини