Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ЗНУ завершили навчання на міжнародних курсах

Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ЗНУ завершили навчання на міжнародних курсах

Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ЗНУ завершили навчання на міжнародних курсах
01.12.2020 08:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту навчання для викладачів підвищення кваліфікації

Безперервність освіти шляхом підвищення кваліфікації як стратегічна ідея є сьогодні нагальною потребою. Отже, й викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу), і, зокрема інженерного навчально-наукового інституту, приділяють величезну увагу своєму професійному розвитку. Із впровадженням міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту з 2000 року почали проходити стажування за цією програмою, адже суттєві зміни в міжнародних стандартах потребують постійного практичного обговорення серед бухгалтерів-практиків.

Скориставшись пропозицією освітнього центру «Елькон» (м. Дніпро), на початку цього навчального року завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Тетяна Меліхова та професор тієї ж кафедри Андрій Макаренко стали слухачами курсів «CAP/CIPA». Вони обрали для себе курс фінансового обліку за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) «Фінансовий облік-1». Навчання провела фахівчиня-практик, яка має понад 16 років досвіду роботи головним бухгалтером у міжнародній компанії.

Як розповіли Тетяна Олегівна та Андрій Петрович, до навчання на курсах їх підштовхнуло саме те, що програма була заснована на міжнародних кваліфікаційних вимогах CAP/CIPA, а також – на сучасній бізнес-практиці. Аудиторні заняття відбувалися в міжнародному освітньому центрі «Елькон». Тривалість курсів становила 48 академічних годин: це були як теоретичні, так і практичні заняття, де слухачі мали змогу розібратися в останніх змінах МСФЗ. Самостійне виконання практичних завдань здійснювалось за допомогою наданого освітнім центром сучасного підручника. Очевидною перевагою таких курсів Тетяна Меліхова вважає можливість консультування в режимі реального часу з фахівцем-практиком та обговорення складних випадків практичного застосування міжнародних стандартів у групі бухгалтерів-практиків.

Після завершення навчання наші колеги отримали свідоцтва освітнього центру «Елькон». А на викладачів кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту чекає методичний семінар, де будуть обговорені практичні аспекти застосування МСФЗ та останні зміни до них.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини