Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу завітали майбутні студенти та їхні батьки

До Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу завітали майбутні студенти та їхні батьки

До Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу завітали майбутні студенти та їхні батьки
01.12.2020 11:12 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже традиційно приділяють значну увагу роботі з майбутніми абітурієнтами. Одним із напрямків цієї діяльності є проведення днів відкритих дверей. Щоб юнаки та дівчата мали можливість прийти до коледжу в найбільш зручний для них час, викладачі та співробітники ЗГЕФК ЗНУ проводять зустрічі з абітурієнтами кожні один-два місяці.

Тож двадцять сьомого листопада Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів та їхніх батьків. Та цього разу, в зв’язку з епідемією, працівники коледжу приділили значну увагу дотриманню всіма учасниками встановлених на час карантину правил безпеки. Перед початком заходу всі приміщення, які мали відвідати абітурієнти та їхні батьки, були ретельно провітрені та дезінфіковані; зберігалася обов’язкова дистанція півтора метри між учасниками, всі присутні були в захисних масках тощо.

Хлопців та дівчат, а також їхніх батьків гостинно зустріли директор ЗГЕФК ЗНУ Віктор Черненко. На Дні відкритих дверей також були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, завідувачка механічного відділення Людмила Бургман, завідувачка енергобудівельного відділення Світлана Гавриленко та завідувачка відділення економіки та ІТ Алла Кухтарєва. Із привітальними словами до гостей звернулися завідувачка підготовчими курсами Алла Топач та відповідальна секретарка відбіркової комісії Альона Луценко.

Розуміючи, що обрання майбутньої професії – не просте завдання, бо вона має відповідати здібностям та прагненням абітурієнта, значну увагу було приділено саме спеціальностям, освіту за якими можна отримати в коледжі. Зокрема, хлопці та дівчата дізналися, що навчатися вони зможуть як за денною, так і за заочною формами за таким спеціальностями, як видавництво та поліграфія; прикладна механіка; будівництво та цивільна інженерія; теплоенергетика; галузеве машинобудування; гідроенергетика; фінанси, банківська справа та страхування; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; облік і оподаткування.

Ні для кого не таємниця, що, аби успішно подолати вступні випробування, абітурієнтам необхідно ретельно до них підготуватися. Тож не дивно, що майбутніх студентів дуже зацікавила інформація про підготовчі курси, що діють у коледжі. Адже, як показує практика, 95% вступників на основі базової загальної середньої освіти є слухачами підготовчих курсів. Як розповіла нам відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко, підготовчі курси в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ – це не тільки підготовка до вступних іспитів, а й можливість систематизувати та поглибити наявні знання, адаптація слухачів до умов навчання в закладі фахової передвищої освіти.

Неабиякий інтерес у абітурієнтів та їхніх батьків викликали і умови вступу, а саме, строки вступної кампанії та які саме документи необхідно подати; форми вступних іспитів; принципи формування рейтингу, додаткових балів за успішне закінчення підготовчих курсів; можливості поселення в гуртожиток студентів із інших міст під час вступних іспитів тощо.

Черговий захід для абітурієнтів запланували на 4 грудня 2020 року о 12.00.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

Схожі новини