Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Міжнародного дня інформації викладачі факультету журналістики підготували важливі просвітницькі заходи

До Міжнародного дня інформації викладачі факультету журналістики підготували важливі просвітницькі заходи

До Міжнародного дня інформації викладачі факультету журналістики підготували важливі просвітницькі заходи
01.12.2020 13:07 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики виступ на телебаченні співпраця зі школами проєктна діяльність медіаграмотність

Тридцятого листопада відзначають Міжнародний день захисту інформації, що є надактуально в умовах інформаційної, смислової війни. Факультет журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завжди стояв на сторожі професійних стандартів, державотворчих цінностей. Тож щоденна академічна навчальна, наукова, виховна, міжнародна та профорієнтаційна діяльність студентства та науково-педагогічних працівників спрямована на розвиток критичного мислення, медіакультури, інформаційної гігієни, адже інфодемія, дезінформація, фейки є загрозою інформаційного та територіального простору держави. Про це й йшлося у їхніх виступах на місцевому телеканалі Z, приурочених до Міжнародний день захисту інформації.

Зокрема, професорка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Вікторія Ковпак розповіла про:

-         вплив інформації на людину;

-         кейси фейкових вкидів інформації;

-         роботу ботоферм;

-         важдивість впровадження медіаосвіти в школах;

-         випадки замовчування інформації в радянські часи;

-         як вберегтися від витоку персональних даних.

Декан факультету журналістики, доцент Віктор Костюк також був на прямому зв'язку зі студією. Він говорив про стандарти, яких мають дотримуватися журналісти в роботі з інформацією, поділився порадами, як споживачам інформації аналізувати та сприймати новини, які транслюють медіа.

Викладачі анонсували заходи, приурочені до цих знаменних дат, зокрема проєкт «Галактика Цукерберга», який реалізується за підтримки IREX, що передбачає тренінгові сесії з медіаграмотності для школярів та конкурс для учнів 9-11 класів шкіл (14-17 років) м. Запоріжжя й області, учнів коледжів та училищ, студентську молодь до медіадіяльності – створення конкурсних робіт про загрози інтернет-простору.

Повний випуск програми за участю наших викладачів можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/hsjIE5eUSyw

 

Іміджевий відділ факультету журналістики

 

Схожі новини