Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики ЗНУ зустрілися із його випускницями в режимі онлайн

Студенти факультету журналістики ЗНУ зустрілися із його випускницями в режимі онлайн

Студенти факультету журналістики ЗНУ зустрілися із його випускницями в режимі онлайн
01.12.2020 14:08 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики Асоціація випускників факультету журналістики співпраця з роботодавцями дистанційне навчання онлайн-зустрічі

Нещодавно в рамках діяльності Асоціації випускників факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів факультету провели онлайн-зустрічі з його випускницями – начальником відділу преси та інформації в Запорізькій міській раді Діаною Семеновою та заступницею директора КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради Саодат Усмоновою.

Заходи відбулися за ініціативи завідувачки кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю, докторки наук із соціальних комунікацій, професорки Віти Віталіївни Березенко та заступниці декана з профорієнтаційної роботи, доцентки кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю, кандидата наук із соціальних комунікацій Анни Дмитрівни Баранецької. Викладачі переконані, що такі заходи є важливим джерелом отримання знань та досвіду від спеціалістів обраного студентами фаху, а також сприяють знайомству студентів із потенційними роботодавцями та дають додаткові перспективи для проходження практик.

Зокрема, 19 листопада студенти факультету журналістики освітньої програми «інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» разом із начальницею відділу преси та інформації в Запорізькій міській раді Діаною Семеновою обговорювали засади формування інформаційного простору міської ради.

Діана Семенова ділилася досвідом роботи з міським головою – публічною особистістю, політиком. Розповіла студентам про аспекти формування та підтримки його іміджу, підготовку матеріалів для публічного виступу керівника, використання комунікаційних можливостей соціальних мереж. Також порушували питання про сучасні тенденції «завоювання» уваги аудиторії, її інформаційні вимоги. 

Разом зі студентами обговорювали інформаційне наповнення сайту міської ради та сторінки міського голови в соціальних мережах. Особливу увагу фахівчиня зосередила на взаємодії зі ЗМІ, засадах коректності подачі новин та їхнього поширення. Під час зустрічі зупинялися й на роботі з інформаційними запитами від громадян чи організацій та правильності їхнього опрацювання.

Також Діана Семенова згадала про свої студентські роки під час навчання на факультеті журналістики ЗНУ, про здобуті на факультеті знання та вміння, які стали чудовою платформою в становленні як фахівця та для кар’єрного зростання. Зосередила гостя увагу студентів на окремих правилах поведінки під час співбесіді з роботодавцями.

Своєю чергою студенти цікавилися перспективами працевлаштування за фахом, наявністю конкурсу та умовами його проведення, можливостями успішного кар’єрного зростання, посадовими обов’язками, умовами праці та заробітною платнею.

26 листопада відбулася зустріч студентів факультету журналістики освітньої програми «інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» з випускницею факультету журналістики, заступницею директора КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради Саодат Усмоновою.

Під час зустрічі говорили про роботу з органами місцевого самоврядування, а також про функціональні обов’язки працівника з інформаційної діяльності. Саодат Усмонова наголосила, що важливими є вміння з моніторингу нових даних, знання про наповнення сайту, ведення діловодства, оформлення відповідей на письмові запити, аналітика необхідної інформації  та складання відповідних довідок. Інформаційники мають вміти писати та просувати проєкти, знати сильні та слабкі сторони, вміти налагоджувати контакти, знаходити відповідні джерела інформації. Також гостя розповіла про робочі проєкти та поділилася тими, що створюються на перспективу.  

Саодат Усмонова наголосила, що фахівці освітньої програми «інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» на сьогодні є вкрай запитаними, оскільки правильно опрацьовувати та презентувати необхідні дані, комунікувати з громадськістю, знаходити потрібні джерела здатен не кожен. Тому з великим задоволенням запросила студентів для проходження практики.

Схожі новини