Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели онлайн-зустріч випускників спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» з роботодавцями

Згідно з умовами Договорів про співробітництво між ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та освітніми установами, закладами освіти м. Запоріжжя, 26 листопада на платформі ZOOM було проведено зустріч магістрів другого року навчання дошкільної та початкової освіти, викладачів кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ з методистами ТВО Хортицького та Олександрівського районів м. Запоріжжя, завідувачами та директорами ЗДО, ЗЗСО.

Учасники заходу професійно спілкувалися про об’єднання зусиль освітянської спільноти та педагогів-практиків щодо якісної підготовки майбутніх вихователів й учителів початкової школи в рамках освітніх програм 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», планування та здійснення професійного співробітництва, спільної участі в наукових конференціях, майбутніх проєктах, круглих столах тощо.
Стейкхолдери говорили про переваги професій педагога дошкільної та початкової освіти, звертали увагу на ймовірні труднощі, можливі шляхи їхнього подолання та запрошували майбутніх випускників на роботу. Отже, двері дошкільних і початкових закладів для майбутніх випускників гостинно відчинені. Учасники зустрічі також запланували заходи спільної профорієнтаційної діяльності.