Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ провели онлайн-зустріч зі стейкхолдером

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ провели онлайн-зустріч зі стейкхолдером

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ провели онлайн-зустріч зі стейкхолдером
03.12.2020 08:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спеціальність Туризм зустріч зі стейкхолдером

Одним із важливих показників формування готовності здобувачів вищої освіти-майбутніх фахівців за обраною спеціальністю є їхній взаємозв’язок не тільки з викладачами закладу вищої освіти, а й з потенційними роботодавцями. Так, днями у форматі Zoom-конференції відбулась зустріч студентів 4 курсу спеціальності «Туризм» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) із Сергієм Севідовим (м. Київ), засновником туристичного агентства Travel Destination Ukraine, організатором Adventure Tours in Ukraine, а також Outdoor Fun Club.

Стейкхолдер розповів студентам про особливості діджиталізації маркетингу в організації туристичної діяльності, про специфіку формування туристичних продуктів у Military Tourism та Adventure Tourism, про якості, якими повинен володіти фахівець туристичної галузі.
Підбиваючи підсумки, бізнесмен зазначив: «Щоб досягти високого професійного рівня в організації туристичної галузі, необхідно знати англійську, мати бажання постійно навчатися та самовдосконалюватися, бути цілеспрямованим у досягненні мети, і тоді у вас все вийде!», – а також надав пропозиції щодо можливості проходження дистанційної практики студентами спеціальності «Туризм».
На заході були присутні завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор Наталія Маковецька і доцент кафедри Анна Сидорук.

Схожі новини