Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу провели заняття Школи медіації

Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу провели заняття Школи медіації

Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу провели заняття Школи медіації
03.12.2020 09:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес Школа медіації

Заняття Школи медіації за участю експертів фонду «Флоренс» відбулася в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках тижня популяризації освітніх програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» «П’ять кроків до успіху». За словами викладачів коледжу, в освітньому закладі онлайн-заняття проходять у тренінговому форматі під гаслом «Від знаєвого до дієвого навчання!».

«Навички напрацьовують як студенти, так і викладачі, оскільки запрошуємо на такі заняття фахівців високого рівня. Студенти, які цього року ступили на професійний шлях соціального педагога та вчителя початкової школи в рамках курсу “Громадянська освіта” й студенти третього курсу, – без п’яти хвилин соціальні педагоги, освоювали основи медіації», – зазначила викладачка коледжу Наталія Яцук.
Завдяки тривалій і плідній співпраці викладачки Катерини Тарасової із Запорізькою обласною громадською організацією «Florence Centre», відбувся професійний майстер-клас від тренерки з медіації Олени Руденко. Фахівчиня швидко заволоділа увагою майбутніх професіоналів: вона зрозуміло розповіла про базові основи медіації та поділилася конкретними вправами з вирішення конфліктних ситуацій.
Студенти зрозуміли можливості, які надає технологія вирішення конфліктів, а головне, впевнились у можливості її застосування.
«Особисто для мене як викладачки, як тренера майстерня від Олени Руденко стала тренінгом з медіації та майстер-класом з інтерактивної роботи в онлайн-режимі. Особливо запали в пам’ять слова про те, що в Запоріжжі у чотирьох школах діють служби шкільної медіації, а Запорізька обласна громадська організацією “Florence Centre” підготувала 64 медіатори та 4 координатори. Пані Олена зазначила, що сучасність вимагає від будь-якого професіонала вміти врегульовувати конфлікти, як на роботі, так і вдома. Саме тому заклади освіти до освітніх програм підготовки фахівців вводять курсі з медіації та як окремі розділі включають його до інших дисциплін. Із цим пов’язана важливість для нас, викладачів, пройти навчання з медіації, адже на часі – підготовка професіоналів, які здатні жити в демократії й відповідно вирішувати конфлікти з дотриманням прав людини», – підбила підсумки викладачка Наталія Яцук.
Більше про Запорізьку обласну громадську організацію «Florence Centre» можна дізнатися на її сайті: http://florence.pp.ua/

Наталія Яцук,
викладачка туристичних дисциплін ЕПФК ЗНУ

Схожі новини