Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники бізнес-інкубатора економічного факультету опановують онлайн-курси

Учасники бізнес-інкубатора економічного факультету опановують онлайн-курси

03.12.2020 14:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет бізнес-інкубатор онлайн-курси

Тривалий адаптивний карантин зумовив трансформацію формату взаємодії між учасниками бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Спілкування зараз відбувається, переважно, дистанційними каналами комунікації, а зустрічі проводяться з дотриманням усіх заходів протидії поширенню коронавірусу.

Зважаючи, що бізнес-інкубатор є академічним, а більшість його учасників є студентами Запорізького національного університету, Андрій Линенко, координуючи роботу бізнес-інкубатора, запропонував слухачам в умовах адаптивного карантину опанувати онлайн-курси для більш глибокого та різнобічного засвоєння фахових знань, які гармонійно доповнюють навчання на факультеті.
Добре, що для цього зараз є вже досить багато ресурсів і можливостей, які надаються авторитетними платформами масових відкритих онлайн-курсів. Звісно, що, перш ніж рекомендувати той чи інший курс, його проходили викладачі економічного факультету, що також відповідає концепції «навчання протягом усього життя».
Таким чином учасники бізнес-інкубатора з цікавістю та користю ознайомилися з онлайн-курсами, присвяченими розвитку цифрового маркетингу, діджиталізації фінансових відносин, управлінню персоналом і проєктами, а також – фінансовому менеджменту. Нова інформація обговорювалася учасниками під час дистанційних засідань бізнес-інкубатора, жваво дискутувалися проблемні аспекти зазначених питань, що сприяло набуттю та розвиткові професійних компетентностей.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52566 and cach_timestamp>1614332768
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'